Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2505
  • produkty:4016
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28132

Dottore Cosmeceutici – krem przeciwzmarszczkowy C-flush cream RICH

To prawda, że do lata daleko, ale jeśli tylko zechcesz, możesz mieć promienną i wypoczętą skórę jak po urlopie. Zazwyczaj wystarczy dobry krem z witaminą C.

C-flush cream RICH to krem przeciwzmarszczkowy o bogatej konsystencji przeznaczony do suchej cery. Jest idealny do skóry wymagającej regeneracji, mniej elastycznej, o szarym kolorycie, z przebarwieniami. Krem C-flush, oprócz kuracji opóźniającej powstanie pierwszych zmarszczek, odżywia skórę i przywraca jej blask.

Kosmetyk zawdzięcza skuteczność precyzyjnie dobranym składnikom aktywnym, które stanowią aż 30% receptury. Do najważniejszych z nich należy witamina C w stabilnej postaci (glukozyd askorbylu), która przeciwdziała procesom starzenia się skóry. Jest też witamina E zwalczająca wolne rodniki. Z kolei Avogelia – połączenie oleju z awokado z lipoaminokwasami i lipoproteinami z oleju kokosowego, silnie nawilża, ma właściwości regenerujące. Warto jeszcze wymienić olej jojoba oraz masło shea, które chronią skórę przed nadmierną utratą wody, zapobiegają jej powtórnemu przesuszeniu i podrażnieniu.

Szczególnie pożądanym komponentem jest jednak witamina C. Dlaczego jest taka ważna? Gdy jej brak, skóra traci blask i równomierny koloryt, pojawiają się cienie pod oczami. Witamina C stosowana w kosmetyce musi być podana w taki sposób, by była absorbowana przez skórę, docierała do jej najgłębszych warstw i nie traciła swoich cennych właściwości. Glukozyd askorbylu, umieszczony w kremie C-flush, to naukowo opracowana molekuła witaminy C, która jest wysoce przyswajalna, stabilna i biodostępna. Tak więc skuteczność kosmetyku gwarantowana! Pierwsze efekty już po dwóch tygodniach.

Cena: 149 zł/30 ml


Komentarze:

 
7 godz. temu