Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2177
  • produkty:3676
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1008
  • komentarze:20179

DANIEL QCZAJ – POZYTYWNY GÓRAL AMBASADOREM BUTELEK FILTRUJĄCYCH MARKI DAFI!


Daniel Qczaj– trener z góralskim akcentem to bez wątpienia obecnie jedna z najbardziej charyzmatycznych i pozytywnych osobowości polskiego świata sportu i fitnessu. Okrzyk „Ukochoj sie!” stał się niemal znakiem firmowym jego treningów, które w dużej mierze kieruje do kobiet, będących dla niego niewyczerpalnym źródłem inspiracji. Qczaj to przede wszystkim spora dawka mądrości, radości życia, pozytywnej energii i motywacji by polubić i doceniać siebie… tu i teraz!

To właśnie niesamowita energia, radość życia trenera z Podhala oraz chęć motywowania kobiet do samoakceptacji i wiary w siebie  zachęciły markę DAFI do mianowania Daniela Qczaj’a nowym ambasadorem najsłynniejszych w Polsce butelek filtrujących.

Idea Qczaj’a jest zbieżna z misją  marki DAFI, która powstała z myślą o krzewieniu wśród Polaków zdrowego trybu życia, a co za tym idzie zachęca ich do codziennego picia wysokiej jakości, przefiltrowanej wody. Podobnie jak Qczaj marka DAFI nie narzuca odgórnie przyjętych standardów, pomaga jedynie kształtować zdrowe nawyki i zachęca do dbania o siebie i swoje zdrowie – „pij wodę, bo to jest zdrowe i poczujesz się lepiej!” – mówił trener w trakcie sesji promocyjnej dla marki DAFI.

Już dziś sięgnij po butelkę filtrującą DAFIi… „Ukochoj sie!”


Komentarze:

 
5 godz. temu