Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2501
  • produkty:4015
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28080

Czas na zabawę! Kultowa kredka Crayola i słynna kredka Clinique Chubby Stick™ łączą siły


Clinique - wiodąca na rynku, prestiżowa marka kosmetyków rozpoczyna współpracę z firmą Crayola, światowym liderem produktów inspirujących dzieci do artystycznej kreatywności. 

Kolory Clinique to urzeczywistnienie wyobraźni. To radość, zaskakujące i nieskończone możliwości. To samo można powiedzieć o firmie Crayola, światowym liderze produktów do kolorowania. Clinique i Crayola ożywiają kolory i wyobraźnię w wyrazisty, zabawny sposób. Te dwie kultowe marki po raz pierwszy połączyły siły, aby stworzyć kolekcję z limitowanej edycji, która  sprawi, że codzienny makijaż stanie się zabawą.

Otwieraniu pudełka kredek towarzyszy zawsze uczucie nostalgii i przywoływania wspomnień z dzieciństwa, pełnego zabawy i radosnych możliwości. Podobną tęsknotę za dawnymi czasami u wielu kobiet budzi Clinique, dla których była to pierwsza marka stosowanych przez nie produktów pielęgnacyjnych.

Firma Clinique we współpracy z firmą Crayola stworzyła kolekcję 10 odcieni z limitowanej edycji Chubby Stick™ Moisturizing Lip Colour Balm w ekskluzywnych opakowaniach, przypominających kultowe kredki Crayola. W tym sezonie Clinique budzi uczucie nostalgii, radości i zabawy makijażem.

Firma Clinique, współpracując blisko z firmą Crayola, przy komponowaniu swoich odcieni, wzorowała się na kolorach kredek tej firmy, a także wykorzystała najbardziej charakterystyczne z nazw, takie jak  Mauvelous, Razzmatazz, Mango Tango czy Tickle Me Pink. Teraz, za jednym pociągnięciem kredki, każdy może przenieść się z powrotem do czasów dzieciństwa i przypomnieć sobie uczucie otwierania nowego opakowania kredek Crayola i wyzwalania w sobie kreatywności.

Wychodzenie poza linie nigdy nie sprawiało więcej przyjemności niż teraz. Dzięki współpracy z firmą Crayola, Clinique daje radość eksperymentowania z kolorami i możliwość wyrażania swojej kreatywności, przywołując na nowo wspomnienia z czasów dzieciństwa i beztroskiej zabawy.

Clinique Crayola Chubby Stick™ Moisturizing Lip Colour Balm jest dostępna przez ograniczony czas w salonach firmowym Clinique oraz stronie www.clinique.com.pl w cenie 79 zł.


Komentarze:

 
2 godz. temu