Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2174
 • produkty:3673
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1000
 • komentarze:20127

Chroń skórę z Yves Rocher


Doskonała znajomość świata roślin pozwoliła firmie Yves Rocher zidentyfikować i wyróżnić Geniusz Adaptacji rośliny, która rośnie na wybrzeżach Francji - Mikołajka Nadmorskiego. Biorąc pod uwagę najbardziej optymalne otoczenie, w którym rośnie, roślina ta opracowała wiele warstw ochrony, w tym ekstremalną odporność na działanie promieni słonecznych oraz wyjątkową zdolność do utrzymywania rezerw wody. Wyciąg z Mikołajka Nadmorskiego posiada 5 właściwości ochronnych: - zwiększa poziom melaniny w skórze - stymuluje naturalną zdolność skóry do ochrony przed promieniowaniem słonecznym - chroni przez fotostarzeniem się skóry - chroni strukturę skóry - stymuluje ochronę komórkową Aby nie czerpać Mikołajka Nadmorskiego z cennych rezerwatów przyrody, Eksperci Yves Rocher korzystając z częściowo pobranych szczepów, samodzielnie rozmnożyli jego uprawy dzięki biotechnologii. SZTUKA FORMUŁOWANIA SKUTECZNEJ PIELĘGNACJI Wyciąg z Mikołajka Nadmorskiego dostarcza swoje najlepsze właściwości w produktach z gamy Solaire Peau Parfaite. Naukowcy z Laboratoriów Yves Rocher połączyli go z nową generacją filtrów o podwójnej ochronie – UVA i UVB. Rozświetlona, gładka i elastyczna – skóra jest idealna. Aby uniknąć niepotrzebnego obciążania skóry filtrami zastosowano aktywne połączenia, które umożliwiają nakładanie mniejszej ilości filtrów przy zachowaniu jak najwyższych wskaźników. W nowościach znajdziemy: Mleczko do opalania do ciała z wyciągiem z mikołajka nadmorskiego SPF 50+ Flakon 150 ml – 67 zł Olejek do opalania do ciała z wyciągiem z mikołajka nadmorskiego SPF 30 Spray 150 ml – 64 zł Mleczko do ciała 3w1 po opalaniu z wyciągiem z mikołajka nadmorskiego Flakon 150 ml - 32 zł SZYBKO WCHŁANAJĄCA SIĘ FORMUŁA, BEZ BIAŁYCH SMUG, BEZ OLEJÓW MINERALNYCH, BEZ PARABENÓW, BEZ SZTUCZNYCH BARWNIKÓW. FLAKON STWORZONY W EKO-KONCEPCJI (Zawiera w swoim składzie 25% plastiku przetworzonego)

Komentarze:

 • iwonka.bloguje 2017-05-07 16:54:03 Ciekawi mnie czy produkty rzeczywiście nie pozostawiają białych smug. Opis producenta to jedno a potem efekty to czasami zupełnie inna bajka. Niemniej jednak powoli trzeba się zaopatrzyć w takie kosmetyki :)
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2017-05-02 19:33:00 Najbardziej nie lubię kiedy kremy do opalania zostawiają białe smugi na ciele a jeśli ten nie zostawia to już jest mój
  Odpowiedzi (0)
 
10 godz. temu