Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:1923
 • produkty:3458
 • zabiegi:147
 • firmy:108
 • porady ekspertów:842
 • komentarze:16851

BlanX – To co najważniejsze!


Przygotowaliśmy dla Ciebie ściągawkę z BlanX. Dowiedz się więcej i sprawdź, dlaczego pasta jest tak skuteczna. Jedno wiadomo z góry – BlanX daje gwarancję śnieżnobiałych i zdrowych zębów.

Arktyka. Podczas ekspedycji na Arktykę amerykańscy naukowcy zauważyli, że tubylcy mają niezwykle białe zęby. Szybko odkryli ich sekret. Mieszkańcy Arktyki przecierali zęby drobinami mchów i porostów. Taki właśnie był początek pasty BlanX stworzonej na bazie naturalnych wyciągów z porostu islandzkiego.

Pasta BlanX Med Classic, ok. 25 zł/75 ml

Formuła BlanX. Pasta BlanX bazuje na naturalnych wyciągach z porostu islandzkiego (Cetraria Islandica), pozyskiwanego z nieskażonego chemicznie środowiska Islandii. Do substancji czynnych otrzymanych z tych wyciągów dodano dwa aktywne jony fluoru. W ten sposób uzyskano formułę, która zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną, a dzięki silnym właściwościom wybielającym przywraca zębom nieskazitelną biel.

Pasta wybielająca BlanX Med Anty-Osad, 25 zł/75 ml

Anty-Osad. Pasta wybielająca BlanX Anty-Osad szybko i skutecznie usuwa ze szkliwa nawet uporczywe przebarwienia, np. te spowodowane paleniem papierosów, piciem coli czy osadzaniem się płytki bakteryjnej. Oprócz naturalnych wyciągów z porostu islandzkiego zawiera mikroproszek z bambusa.

BlanX White Shock Zaawansowany System do Wybielania Zębów 30 ml + BlanX Led Bite, 51,99 zł 

ActiluX. To aktywny czynnik wybielający reagujący na światło. ActiluX jest opatentowanym hydroksyapatytem naładowanym nieorganicznymi tlenkami metali. To jedyna taka technologia na świecie. Wiąże się ze szkliwem zęba i jest aktywowany przez ze światło – dzienne lub światło LED emitowane przez łuk świetlny BlanX LED Bite, którą kupuje się z pastą. Natomiast w wersji 75ml do pasty dołączona jest specjalna nasadka LED nakręcana na tubkę, która oświetla pasta podczas wyciskania jej na szczoteczkę.

Pasta wybielająca BlanX White Shock Natychmiastowa Biel (Deep Blue), ok. 21,99 zł/75 ml

Blue Formula. Pasta BlanX White Shock Blue Formula silnie odświeża, ma intensywny miętowy smak. Przypadnie do gustu tym, którzy oczekują miętowego orzeźwienia niezależnie od pory roku. Pasta działa wybielająco i antybakteryjnie. Dzięki optycznym rozjaśniaczom natychmiast po umyciu zębów wydają się one bielsze. Jest idealnym kosmetykiem do codziennej profilaktyki jamy ustnej.

Uśmiech. Jak już wiadomo, ActiluX jest innowacyjnym opatentowanym składnikiem wybielającym, który wiąże się ze szkliwem zęba i jest aktywowany przez światło. To właśnie światło sprawia, ActiluX jest tak skuteczny. Jednak, by wszystko przebiegło zgodnie z planem, potrzebny jest jeszcze Twój uśmiech. Bo kiedy się uśmiechasz, światło pada na zęby i ActiluX zaczyna działać. Im więcej światła otrzymuje, tym jego działanie wybielające jest bardziej intensywne. Możesz oczywiście wybrać pastę ze specjalną nasadką BlanX LED, która wzmacnia jej działanie wybielające lub w wersję z akceleratorem świetlnym jest wielokrotnego. Albo też… częściej się uśmiechać!

Płukanka wybielająca BlanX, 32 zł/500 ml

Płukanka wybielająca BlanX. Chroni szkliwo zębów przed działaniem kwasów, dociera do miejsc niedostępnych dla szczoteczki, zwalcza nieświeży oddech, a w dodatku wybiela zęby! Ma wyjątkowo przyjemny smak i zapach, silnie odświeża.  Płukanka nie zawiera alkoholu, jest łagodna dla wrażliwych zębów i delikatnych dziąseł.

Pasta BlanX Wrażliwe Zęby, 25 zł/75 ml

Wrażliwe Zęby. Pasta BlanX Wrażliwe Zęby ma specjalną formułę leczniczą, by likwidować dyskomfort i ból oraz zapobiegać nadwrażliwości zębów.   Zawiera cząsteczki hydroksyapatytu i chlorek potasu, które zwalczają ból powodowany przez odsłonięte szyjki zębowe. Pasta BlanX Wrażliwe Zęby, podobnie jak wszystkie preparaty z linii BlanX, zawiera wybielające substancje czynne pozyskane z Porostu Islandzkiego.

Pasty BlanX znajdziecie w aptekach i topowych drogeriach, takich jak Hebe, Super-Pharm czy Rossmann.


Komentarze:

 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-22 17:50:50 Fajna linia
  Odpowiedzi (0)
 • joppa
  joppa 2017-01-07 14:57:17 używałam kiedyś Blanx ale bez nasadki wybielającej, bhyła ok ale bez szału. Ale korci mnie zeby kupić zestaw z nasadką, podejrzewam, że daje efekty
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2017-01-05 16:47:47 Właśnie testowałam pastę BlanX White Shock z nasadką ledową. Jak dla mnie trochę za mało miętowa ale wrażenie po umyciu czystych świeżych i lśniących zębow pozostaje na długo. Można ja stosować codziennie i nie uszkadza szkliwa
  Odpowiedzi (0)
 
10 godz. temu