Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2207
  • produkty:3720
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1024
  • komentarze:20637

Black Friday z marką Oral-B – przygotuj swój uśmiech na Święta!

Czarny Piątek, czyli coroczne wielkie święto wyprzedaży, już dziś. Na ten dzień marka Oral-B przygotowała oferty, dzięki którym można zakupić najbardziej innowacyjną szczoteczkę elektryczną Oral-B Genius w atrakcyjnych pakietach. To idealna okazja na prezent bożonarodzeniowy dla osób, które  nie tylko chcą zadbać o zdrowie swoich zębów, ale również tych, które w trakcie Świąt Bożego Narodzenia i Sylwestra chcą pochwalić się pięknym śnieżnobiałym uśmiechem!  

Szczoteczka Oral-B Genius to inteligentny system szczotkowania, który dzięki innowacyjnej technologii wykrywania położenia oraz okrągłej główce sprawia, że jesteśmy w stanie czyścić nasze zęby zgodnie z zaleceniami dentystów.Dzięki połączeniu z aplikacją mobilną Oral-B oraz kamerą w telefonie, szczoteczka pozwala na monitorowanie w czasie rzeczywistym czyszczonych obszarów, powodując, że żaden z nich nie zostaje pominięty. Dodatkowo, Oral-B Genius wykorzystuje w swoim działaniu technologię 3D, polegającą na połączeniu trzech rodzajów ruchów: rotacyjnych, oscylacyjnych i pulsacyjnych, jest wyposażona w 6 różnych trybów szczotkowania oraz specjalny Smart Ring, która zapobiega stosowaniu zbyt mocnego nacisku na zęby i dziąsła. Dzięki wszystkim tym właściwościom, szczoteczka Oral-B Genius jest w stanie usunąć do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze szczoteczką manualną. Model ten został również uznany za najlepszą szczoteczkę elektryczną obecną na rynku. Teraz najnowsza szczoteczka Oral-B Genius 10 000 dostępna jest w sklepach Media Markt i Allegro w specjalnych ofertach!

  1. Kup szczoteczkę Oral-B Genius i odbierz pakiet LUX MED. Stomatologia!

W dniach 15.11 – 31.12.2018 w sklepach sieci Media Markt przy zakupie modelu Oral-B Genius otrzymamy pakiet LUX MED. Stomatologia o wartości 200 zł. W zależności od wybranego zakresu, będziemy mogli skorzystać z indywidualnej fluoryzacji metodą kontaktową czy zabiegów takich jak m.in. piaskowanie i scaling. Pakiet ważny jest do końca marca. Więcej szczegółów dotyczących oferty znajduje się tutaj.

  1. Oral-B Genius w pakiecie z 4 dodatkowymi końcówkami!

W oficjalnym sklepid Oral-B na platformie Allegro, model Genius dostępny jest teraz również w pakiecie z 4 dodatkowymi końcówkami Sensi UltraThin, których miękkie i cieńkie włókna zalecane są zwłaszcza osobom posiadającym delikatne i wrażliwe dziąsła. Kupując szczoteczkę Genius w tej ofercie otrzymujemy łącznie 8 końcówek, których zapas wystarczy nam aż na 2 lata! Poza wspomnianymi 4 końcówkami Sensi UltraThin do zestawu dołączane są bowiem 4 inne końcówki, takie jak m.in. CrossAction czy 3DWhite, dzięki czemu każdy może dostawać szczoteczkę do swoich indywidualnych potrzeb. Więcej szczegółów dotyczących oferty znajduje się tutaj.


Komentarze:

 
21 min. temu