Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2538
  • produkty:4036
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1159
  • komentarze:28583

BE CEUTICALS – Młodość na życzenie

Masz wrażenie, że jeszcze kilka miesięcy temu wyglądałaś korzystniej, a teraz liczysz zmarszczki i narzekasz na niezdrowy koloryt skóry? Nie czekaj! Szybkie efekty dadzą skoncentrowane kosmetyki i intensywne kuracje odmładzające. 

Niestety, niezależnie od twojej czujności i starań, skóra jednak się starzeje. Jest coraz cieńsza, słabiej nawilżona, wolniej się odnawia. Aby przybliżyć cerę do idealnego wyglądu, potrzebujesz kosmetyków, które w stosunkowo krótkim czasie naprawią powstałe szkody i zapobiegną powstaniu kolejnych. To preparaty o intensywnym działaniu pod postacią serum czy koncentratu. Ich specjalnością jest szybka i skuteczna pomoc. 

Preparat Be Ceuticals Ceramidy 1% Całkowita Odbudowa to profesjonalna pielęgnacja  skóry, która, dzięki połączeniu substancji aktywnych w odpowiednich proporcjach, wykracza poza zwykłą kurację przeciwstarzeniową. Zawarte w kosmetyku ceramidy regenerują uszkodzoną skórę i pomagają w jej odbudowie. Już po 14 dniach cera staje się gładsza, a zmarszczki mniej widoczne. Dodatkowo ceramidy zwiększają jej odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i łagodzą podrażnienia. Skóra jest lepiej nawilżona, gładsza i wygląda na młodszą. Preparat zawiera również retinol, który delikatnie złuszcza, przyspiesza wymianę  zrogowaciałego naskórka. Odmładza i poprawia koloryt. Retinol jest jednym z najlepiej przebadanych składników aktywnych. Nie ma wątpliwości, że działa niezwykle skutecznie. 

Kosmetyki Be Ceuticals są dostępne na stronie be-ceuticals.com.pl, w klinikach medycyny estetycznej i gabinetach dermatologicznych. 

Cena: ok. 210 zł/35 ml 


Komentarze:

 
8 godz. temu