Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2146
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19635

Awangardowa GATTA na pokazie MMC


W upalny, wiosenny wieczór – 4 czerwca – w warszawskiej Królikarni odbył się pokaz najnowszej kolekcji duetu MMC. Ekstrawaganckie propozycje na sezon jesień-zima 2018/2019 uzupełniła GATTA. Modelki prezentowały m.in. w jednej stylizacji dwie zupełnie różne rajstopy. Marka od lat partneruje projektom Rafała Michalaka i Ilony Mayer.

Dla MMC najważniejsza jest konsekwencja – nie podążają za trendami, są wierni swojemu stylowi, wypracowywanemu przez lata.  Moda MMC to wysokie krawiectwo zestawione ze sportowym stylem, ograniczona paleta barw i puryzm formy. W najnowszej kolekcji nie zabrakło dużych puchówek, stanowiących znak rozpoznawczy  marki. Kraciaste płaszcze i obszerne marynarki z puchowymi  kapturami,  zestawione zostały z oversize'owymi koszulowymi sukienkami.

Te awangardowe stylizacje pokazu, jak zwykle uzupełniły skarpetki i rajstopy marka GATTA. W większości stylizacji wykorzystano klasyczne, czarne rajstopy, które w sezonie jesień-zima 2018/19 stanowić będą absolutny must-have w szafie każdej fanki mody. Do botków za kostkę dobrano szare, cienkie, rajstopowe skarpetki. Również w sylwetkach męskich wykorzystano szare skarpety. Mocnym elementem stylizacji pokazu było także zestawienie cienkiej, czarnej rajstopy na jednej nodze, z czerwoną kryjącą na drugiej. Ten zabieg podkreślił ekstrawagancję kolekcji.

Cieszymy się, że marka Gatta od lat z nami współpracuje i wspiera nasze pokazy. Podobnie było podczas prezentacji najnowszej kolekcji. Dzięki temu partnerstwu stylizacje mogą być pełne. Tym razem uzupełnione zostały nie tworzonymi specjalnie dla nas modelami rajstop, ale ogólnie dostępnymi w Gattcie– mówi Rafał Michalak z duetu MMC.


Komentarze:

 
5 godz. temu