Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2568
  • produkty:4069
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1163
  • komentarze:28985

APOT.CARE Kosmetyki do pielęgnacji brwi i rzęs


Skąd taka popularność preparatów APOT.CARE? To proste, gwarantują spektakularne rezultaty i są w pełni bezpieczne dla oczu. Powstały na bazie kombinacji aktywnych składników, stosowanych od lat w medycynie okulistycznej. Kosmetyki nie powodują efektów ubocznych, nie szkodzą wrażliwym oczom, są odpowiednie dla osób noszących szkła kontaktowe. Każdy z nich wystarcza na trzy miesiące kuracji. A rezultaty są widoczne już po 28 dniach!

 

Intensywne serum przyspieszające wzrost rzęs Optilash
Specjalny peptyd (Polypeptides P226) szybko zwiększa długość, poprawia gęstość i kondycję rzęs. Kompleks składników dbających o ich kondycję wzmacnia włókna i cebulki, ogranicza wypadanie włosków. Natomiast kwas hialuronowy, panthenol i biotyna zapewniają rzęsom odpowiednie nawilżenie, elastyczność i blask. Serum możesz nakładać dwa razy dziennie (rano i wieczorem) na skórę wzdłuż linii u nasady rzęs.
Cena: 189 zł/5 ml


Intensywne serum przyspieszające wzrost brwi Optibrow
Zostało wyposażone w taką samą formułę jak serum do rzęs. Preparat zagęszcza brwi, przyspiesza ich wzrost, wzmacnia, pomaga nadać pożądaną linię, a nawet
delikatnie je przyciemnia. Nakładaj dwa razy dziennie na czyste brwi.
Cena: 189 zł/5 ml


Odżywka do rzęs i brwi Optigloss
Ma w składzie peptydy i mikrosfery keratynowe, które stymulują produkcję kolagenu. Zawiera także ekstrakty z krasnorostu i ślazu dzikiego oraz kwas hialuronowy. Odżywka sprawia, że rzęsy i brwi stają sie mocniejsze, grubsze i bardziej błyszczące. Możesz ją stosować jako odżywczą bazę pod tusz, do utrwalania kształtu brwi.
Cena: 139 zł /7 ml


Komentarze:

 
3 godz. temu