Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1923
  • produkty:3458
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:842
  • komentarze:16851

ANNAYAKE – filozofia Dalekiego Wschodu odpowiedzią na upływający czas


W dniu 6 kwietnia japońska marka ANNAYAKE zaprosiła do dialogu o urodzie w Perfumerii Douglas w CH Arkadia. Spotkanie poprowadziła aktorka Marieta Żukowska, która wraz z Rozalią Mancewicz opowiadała o tajnikach japońskiej pielęgnacji skóry.

Z kolei Valérie Cooper, Dyrektor Marki Annayake, przedstawiła dalekowschodnią filozofię marki, której celem nie jest walka czasem, ale pielęgnację skóry zgodna z jego upływem. O składnikach aktywnych opowiedziała Monika Mantewka, Główny Ekspert ds. Pielęgnacji Douglas. Prezentację umilał tradycyjny masaż dłoni wykonywany kosmetykami Annayake.

Twórcy ANNAYAKE wierzą, że spokój ducha i zrelaksowane podejście do życia oraz stosowanie bardzo skutecznych produktów do codziennej pielęgnacji przynoszą lepsze efekty niż prowadzenie nierównej walki z upływającym czasem. Inspirowane naturą i opracowywane w oparciu o innowacyjne technologie japońskie produkty ANNAYAKE zapewniają niepowtarzalne błogie doznania i perfekcyjne rezultaty – zgodnie z indywidualnymi potrzebami skóry.

Historia ANNAYAKE sięga 1922 roku, kiedy to japoński przedsiębiorca Shinobu Suzuki opracował dla swojej żony krem do rąk, specjalnie dostosowany do jej typu skóry. Receptura była tak skuteczna, że przyjaciele i sąsiedzi szybko stali się jego pierwszymi klientami, a fantastyczna reputacja kremu zataczała coraz szersze kręgi. Tak narodziła się marka ANNAYAKE, której nazwa przypomina japońskie słowo „Hannayake” oznaczające „czarujący” i „piękny”. Obecnie siedziba firmy ANNAYAKE mieści się w stolicy mody – Paryżu, lecz receptury wszystkich produktów nadal opracowywane są w Japonii. Marka wierna jest także filozofii Dalekiego Wschodu i hołduje postawie, w której czas jest nieodłącznym towarzyszem każdego człowieka. Jeśli jest widoczny - stanowi oznakę życia, dlatego naturalny proces starzenia się skóry nie jest wrogiem, którego należałoby pokonać. Ta pozytywna postawa odróżnia ANNAYAKE od kosmetyków wszystkich innych marek. ANNAYAKE oferuje swoim użytkownikom spokój ducha wraz z wysokiej klasy pielęgnacją - kosmetyki w wyjątkowych, eleganckich opakowaniach oraz uwodzicielskie naturalne zapachy. Wszystkie produkty są dopasowane do różnorodnych potrzeb skóry. Inspirowane naturą i wykorzystujące innowacyjne technologie produkty były wielokrotnie nagradzane, a składniki linii Extrême zostały opatentowane. ANNAYAKE gwarantuje niepowtarzalne doznania i perfekcyjne rezultaty. Wraz z wyłącznym dystrybutorem – siecią perfumerii Douglas, wytycza nowe trendy w podejściu do pielęgnacji i kwestii upływającego czasu.


Komentarze:

  • malinka 2017-06-28 11:45:40 Najważniejsze to pogodzić sie z upływającym czasem a odpowiednio dobrane kosmetyki pozwolą dłużej cieszyć sie młodym wyglądem
    Odpowiedzi (0)
 
10 godz. temu