Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2146
 • produkty:3647
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:976
 • komentarze:19638

NOWOŚĆ DERMIKI: AGE & SPOT INTELLIGENCE - METAMORFOZA CERY Z PRZEBARWIENIAMI

SERIA PRZEZNACZONA DLA KOBIET Z CERĄ SKŁONNĄ DO PRZEBARWIEŃ, Z WIDOCZNYMI ZMARSZCZKAMI

Inteligentne składniki kremów sprawnie identyfikują zmiany na skórze – przebarwienia oraz zmarszczki i efektywnie je wymazują, odmładzając wygląd skóry. Ograniczają nadprodukcję melaniny. Chronią przed fotostarzeniem – dwa kremy na dzień zapewniają zaawansowaną ochronę przed szerokim spektrum szkodliwego promieniowania: UVA + UVB + IR + HEV. Odbudowują mapę starzenia przywracając cerze młodość i jednolity koloryt.

SKŁAD LINII DERMIKA AGE & SPOT INTELLIGENCE:

 1. KREM NAWILŻAJĄCY SPF 15 PRZECIW ZMARSZCZKOM I PRZEBARWIENIOM NA DZIEŃ 
 2. KREM NAPRAWCZYREDUKCJA ZMARSZCZEK I PRZEBARWIEŃNA NOC
 3. UJĘDRNIAJĄCY KREM-SERUM INTENSYWNA DEPIGMENTACJA NA DZIEŃ I NA NOC
 4. KREM PRZECIWSTARZENIOWY SPF 50 NA DZIEŃ

INNOWACJE

 • MELANO - IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności - Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia.
 • HYDRO SET – nawilżający kompleks aminokwasu i oleju słonecznikowego. Reguluje wodną gospodarkę struktur skóry, aby uaktywnić metabolizm komórkowy.
 • CELL-PROTECT – kompleks aminokwasu z woskami z jojoby i akacji, który spowalnia starzenie komórkowe, aby niwelować widoczność zmarszczek. 
 • PRO-FIRM – dipeptyd, który stymuluje syntezę kolagenu, wspomaga organizację jego włókien i chroni przed uszkodzeniami, aby poprawić jędrność skóry.
 • 4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV – zaawansowana ochrona przed szerokim spektrum promieniowania słonecznego U VA / U VB, podczerwonego (IR) oraz przed światłem niebieskim (HEV) emitowanym m.in. przez monitory urządzeń elektronicznych, tablety, telefony komórkowe.

OPIS PRODUKTÓW:

KREM NAWILŻAJĄCY SPF 15  NA DZIEŃ PRZECIW ZMARSZCZKOM I PRZEBARWIENIOM

4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV - Poprawa wyglądu cery, redukcja drobnych zmarszczek, nawilżenie, ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB, podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV) - Nawilżający krem z technologiami melano-IQ i hydro set oraz systemem ochrony cery przed szerokim spektrum promieniowania, to precyzyjnie skomponowana, przeciwstarzeniowa pielęgnacja cery z przebarwieniami. Niweluje widoczne oznaki upływającego czasu oraz spowalnia starzenie aktywowane przez promieniowanie słoneczne i światło emitowane przez monitory urządzeń elektronicznych, tablety, telefony komórkowe. Lekka formuła kremu idealnie stapia się ze skórą, aby otoczyć ją jak najlepszą ochroną. Pozostawia cerę rozświetloną, gładką w dotyku.

MELANO-IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia.

HYDRO SET – nawilżający kompleks aminokwasu i oleju słonecznikowego. Reguluje wodną gospodarkę struktur skóry, aby uaktywnić metabolizm komórkowy.

4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV UVA/UVB (SPF 15) – to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, która minimalizuje widoczność przebarwień i ryzyko ich powstawania.

IR – ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, które przenikając do naskórka, przyczynia się do degradacji kolagenu i elastyny.

HEV – ochrona przed światłem niebieskim. Emitowane m.in. przez monitor y urządzeń elektronicznych, tablety, telefony komórkowe, wywołuje stres oksydacyjny, przyspieszając fotostarzenie.

Metamorfoza cery z przebarwieniami:

 • natychmiastowa poprawa nawilżenia, średnio o 63%
 • zmniejszenie widoczności drobnych zmarszczek wg 84% kobiet
 • poprawa wyglądu cery wg 97% kobiet

Cena 79,99 zł/50 ml

KREM NAPRAWCZY- REDUKCJA ZMARSZCZEK I PRZEBARWIEŃ NA NOC - ODMŁADZANIE 

Rozjaśnianie przebarwień, redukcja zmarszczek, poprawa jędrności skóry. Krem naprawczy to zaawansowana, przeciwstarzeniowa pielęgnacja cery z przebarwieniami. Dzięki wysokiemu stężeniu składnika depigmentacyjnego w technologii melano-IQ krem wyjątkowo skutecznie niweluje przebarwienia, dając zauważalne efekty już po 4 tygodniach stosowania. Wzbogacony kompleksem cell-protect dba o kondycję skóry, która w efekcie staje się mocniejsza, lepszej jakości.

MELANO-IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia.

CELL-PROTECT – kompleks aminokwasu z woskami z jojoby i akacji, który spowalnia starzenie komórkowe, aby niwelować widoczność zmarszczek.

Metamorfoza cery z przebarwieniami:

 • 100% skuteczność w rozjaśnianiu przebarwień, średnio o 26%
 • 100% skuteczność w poprawie jędrności, średnio o 34%
 • 100% skuteczność w redukcji zmarszczek, średnio o 21%

Cena 79,99 zł/50 ml

UJĘDRNIAJĄCY KREM-SERUM NA DZIEŃ I NA NOC - INTENSYWNA DEPIGMENTACJA

Rozjaśnianie przebarwień, poprawa jędrności i elastyczności skóry. Krem-serum intensywnie pielęgnuję skórę, która boryka się z problemem przebarwień i widocznych oznak starzenia. Dzięki wysokiemu stężeniu składnika depigmentacyjnego w technologii melano-IQ, krem-serum wyjątkowo skutecznie niweluje przebarwienia, dając systematyczną, widoczną poprawę stanu cery. Wzbogacony o odmładzający dipeptyd (pro-firm) dba o kondycję i jakość skóry.

MELANO-IQ – depigmentacyjny wektor z witaminą C o zwiększonej stabilności i przenikalności. Aktywując się na poziomie komórek barwnikowych (melanocytów), skutecznie ogranicza nadprodukcję i uwalnianie melaniny – barwnika, który odpowiada za przebarwienia

PRO-FIRM – dipeptyd, który stymuluje syntezę kolagenu, wspomaga organizacje jego włókien i chroni przed uszkodzeniami, aby poprawić jędrność skóry.

Metamorfoza cery z przebarwieniami:

 • 100% skuteczność w rozjaśnianiu przebarwień, średnio o 23%
 • 100% skuteczność w poprawie jędrności, średnio o 39%
 • poprawa elastyczności skóry wg 100% kobiet

Cena 79,99 zł/50 ml

KREM PRZECIWSTARZENIOWY, SPF 50 NA DZIEŃ

4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV. Wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB (SPF 50), podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV). Krem przeciwstarzeniowy SPF 50 pozwala kontrolować proces fotostarzenia i zapobiegać jego skutkom, takim jak zmarszczki i przebarwienia. Zaawansowany system filtrów o wysokiej zdolności pochłaniania promieniowania UV (SPF 50) nie tylko bardzo skutecznie chroni przed promieniowaniem UVA/UVB, ale również przed promieniowaniem podczerwonym (IR) oraz światłem niebieskim (HEV), emitowanym m.in. przez monitory urządzeń elektronicznych, tablety, telefony komórkowe. Dodatkowo, formuła wzbogacona w czynniki wspierające podziały komórkowe wspomaga regenerację skóry, dbając o jej młody wygląd.

4 x OCHRONA: UVA + UVB + IR + HEV

UVA/UVB (SPF 50) – to skuteczna ochrona przeciwsłoneczna, która minimalizuje widoczność przebarwień i ryzyko ich powstawania.

IR – ochrona przed promieniowaniem podczerwonym, które przenikając do naskórka, przyczynia się do degradacji kolagenu i elastyny.

HEV – ochrona przed światłem niebieskim. Emitowane m.in. przez monitory urządzeń elektronicznych, tabletów, telefony komórkowe, wywołuje stres oksydacyjny, przyspieszając fotostarzenie.

Cena 79,99 zł/50 ml


Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-02-20 16:32:54 Uwielbiam ta markę właśnie dzięki portalowi beautytester miałam okazję je próbować
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2018-05-28 11:12:56 Dermika świetna firma a zestaw imponujący
  Odpowiedzi (0)
 
9 min. temu