Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1923
  • produkty:3458
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:842
  • komentarze:16851

60 lat René Furterer - relacja z konferencji prasowej


26 KWIETNIA 2017 W WARSZAWIE W KLUBIE NIEBO PRZY ULICY NOWY ŚWIAT 21, ODBYŁA SIĘ KONFERENCJA PRASOWA MARKI RENÉ FURTERER, EKSPERTA W NATURALNEJ PIELĘGNACJI WŁOSÓW, ŚWIĘTUJĄCA SWOJE 60-LECIE.

Zaproszonych gości przywitał Tomasz Procajło, Bussines Unit Manager René Furterer, który także przedstawił najważniejsze filary marki, stanowiące jej fundamenty od momentu stworzenia do dziś: ekspertyza, natura, sensoryczność oraz selektywność.

Monika Kozłowska, Produkt Manager René Furterer, zaprezentowała nową gamę 5 SENS
i opowiedziała o kompleksowej pielęgnacji przeznaczonej dla włosów suchych i bardzo suchych – KARITÉ, a także przypomniała o 5-ciu kultowych produktach marki. Gościem specjalnym na konferencji był ambasador marki René Furterer w Polsce - Mariusz Szymojko, stylista fryzur, który przybliżył temat trendów w nadchodzącym sezonie, a następnie wykonał pokazową fruzurę wakacyjną na głowie znanej modelki Anny Piszczałki z zastosowaniem suchego olejku 5 SENS.

5 SENS  – WYJĄTKOWY RYTUAŁ DLA WŁOSÓW
Dla wszystkich kobiet poszukujących niepowtarzalnych wrażeń, René Furterer stworzył suchy olejek upiększający. To unikalny produkt do pielęgnacji włosów, który pozwala kobietom odkryć niezwykłe moce 5 naturalnych olejów roślinnych. Owoc wiedzy botanicznej René Furterer, 5 SENS Suchy olejek upiększający jest zaproszeniem do wyjątkowego doświadczenia dla piękna, chwilą przyjemności, która pobudzi wszystkie zmysły. Aby rytuał pielęgnacji był w pełni doskonały, w linii znajdują się także dwa produkty uzupełniające, 5 SENS Szampon Upiększający i Balsam Upiększający Ułatwiający Rozczesywanie.

KARITÉ HYDRA - KOMPLEKSOWA PIELĘGNACJA NAWILŻAJĄCA DLA WŁOSÓW SUCHYCH  KARITÉ NUTRI - ODŻYWCZA DLA WŁOSÓW BARDZO SUCHYCH

W nowej gamie KARITÉ, marka poszukuje nowego wymiaru masła Shea: olej Shea dla optymalnego nawilżenia oraz masło KARITÉ z etyką, aby odżywiać włosy od środka. Masło Shea, bogate w lipidy niezbędne dla zdrowia włosów, znalazło zastosowanie w formie oleju bądź masła, ze względu na pokrewną strukturę ze włosem. Obecnie technologia formuły opiera się o specyficzny, wyspecjalizowany rodzaj lipidów, mający na celu odbudowę konkretnych elementów wewnątrz włókna włosa. Gama będzie dostępna od lipca 2017.

O MARCE: W roku 1957 roku, René Furterer stworzył markę, której przyświecała idea podkreślania naturalnego piękna włosów, dzieki zastosowaniu wyjątkowych rytuałów pielęgnacyjnych z wykorzystaniem naturalnych wyciagów roślinnych. Produkty René Furterer, wraz z zabiegami opartymi o innowacyjną ekspertyzę i oryginalne techniki, sprawiły, że w krótkim czasie marka stała się szeroko rozpoznawalna i pożądana przez ówczesnych celebrytów, dziennikarzy, lekarzy i magazyny kobiece. W 2017 roku marka świętuje 60 lat obecności na rynku, mocno stojąc za swoimi fundamentalnymi wartościami: ekspertyza, naturalność, sensoryczność oraz ekskluzywność. 

«Piękne włosy rosną na zdrowej skórze głowy tak, jak roślina na żyznej glebie.» René Furterer, 1957 r.


Komentarze:

  • malinka 2017-06-28 11:48:20 Nie znam tej marki a włosy można dbać korzystając z rodzinnej skarbnicy ziół
    Odpowiedzi (0)
 
11 godz. temu