Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2441
  • produkty:3958
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1134
  • komentarze:26416

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

5/5 (5)

GRACE ELIZABETH NOWYM ANIOŁKIEM VICTORIA’S SECRET

Marka:


Grace Elizabeth została uznana za współczesne wcielenie legendarnych supermodelek przez takie magazyny jak Vogue, V Magazine i GQ, ale to jej własne nazwisko staje się jedną z najbardziej renomowanych marek w modelingu. Od okładki najlepiej sprzedającego się od 15 lat numeru Vogue Italia po lokatę w czołówce rankingu Models.com – Grace Elizabeth jest jedną z najbardziej rozchwytywanych na świecie modelek ostatnich lat. W jej portfolio znajdują się okładki francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego, tureckiego, niemieckiego i chińskiego Vogue, a także występy na pierwszych stronach V Magazine, InStyle, Porter Edit, Harper’s Bazaar, ELLE i jubileuszowego wydania The Daily Front Row. Grace jest ulubienicą takich fotografów jak Inez & Vinoodh, Alasdair McLellan, Russell James, Willy Vanderperre, Steven Meisel, David Sims i Glen Luchford oraz stylistki Katie Grand. 

Pochodzi z Lake City na Florydzie. Odkąd zadebiutowała jako twarz marki Guess – czym poszła w ślady takich supermodelek jak Claudia Schiffer i Gigi Hadid – jej kariera rozwija się w zawrotnym tempie. 

Poza kampaniami, wybiegami i okładkami, Grace jest podziwiana także w życiu prywatnym – w mediach społecznościowych obserwuje ją ponad 830 tysięcy osób. 

Choć pracuje jako modelka tylko od trzech lat, Grace udowodniła już swój wyjątkowy talent i umiejętności. Dotychczas wystąpiła w ponad czterdziestu kampaniach reklamowych, największych marek i domów mody, takich jak Carolina Herrera, Hugo Boss, Max Mara, Tory Burch, Ralph Lauren. Pozowała także Karlowi Lagerfeldowi do kampanii Chanel oraz Stevenowi Meiselowi dla Versace. Bez wątpienia, Grace kształtuje przyszłość świata mody – po raz drugi z rzędu znalazła się na liście najbardziej wpływowych osób branży BOF500. 


 
15 sek. temu