Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2453
  • produkty:3973
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1135
  • komentarze:26692

Komentarze i recenzje:

Ocena użytkowników:

Brak ocen.

Gabriela Barnat wystąpi w kostiumie Urban Legend w konkursie Miss Global 2020

Przeznaczenie:


Gabriela Barnat to kobieta orkiestra. Modelka, podróżniczka, tancerka tribal fusion oraz prelegentka TEDx. Dodatkowo, reprezentantka Polski w konkursie Miss Global 2020, który odbędzie się 18 stycznia 2020 roku w Meksyku. Podczas prezentacji na scenie piękna Polka wystąpi w kostiumie kąpielowym młodej, rodzimej marki Urban Legend. 

Prezentacja w kostiumie kąpielowym jest nieodłącznym elementem konkursów piękności. W Miss Global chodzi jednak o coś więcej niż tylko wygląd zewnętrzny. Konkurs opiera się o trzy filary: wspieranie rozwoju osobistego kobiet, wzmacnianie ich wewnętrznego piękna, a także promowanie różnorodności kulturowych. Zwyciężczyni otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 20 000 dolarów oraz koronę. Gabi spotka się w Oaxaca z 60 kobietami z różnych stron świata. Połączy ich jednak wspólne poczucie misji i kobieca solidarność bardziej niż zaciekła rywalizacja. 

Co łączy Urban Legend Brand i Gabi? Zdecydowanie podróżowanie! Zarówno marka jak i modelka mają do tego zamiłowanie. W wieku 24 lat Gabi odbyła wyprawę dookoła świata, dzięki której odkryła pasję do mody plemiennej. Od niedawna jej domem są Islandia, a partnerem życiowym wioślarz oceaniczny, który posiada największą liczbę rekordów Guinnessa uzyskaną w jednej dziedzinie sportowej. Marka Urban Legend Brand zrodziła się zaś z pasji do podróżowania oraz listy rzeczy do zrobienia przed śmiercią (tzw. bucket-list). Oddane klientki podróżują z kostiumami kąpielowymi po całym świecie, od Azji przez Europę po Amerykę! 

Dlaczego Gabi została wybrana jako #legendarygirl (dziewczyna inspirująca markę)? Nie pije, nie pali, zwiedza świat, jest ambitna oraz pracowita. Aktywnie uprawia sport, zdrowo się odżywia. Mimo napiętego grafiku nie zwalnia tempa i znajduje czas na coraz to nowe aktywności. W planach ma nawet stworzenie własnego serialu dokumentalnego o modzie plemiennej! To bardzo ambitne przedsięwzięcie, gdyż ma uwzględnić kilka kontynentów. Gabi jest również współzałożycielką agencji influencer marketingu Vibe of Tribe, którą prowadzi wraz z Magdaleną Zacharzewską. Dziewczyny założyły firmę mieszkając na dwóch różnych kontynentach: ich rozmowy odbywały się między Yerbabuena, a Budapesztem.  

Kostiumy Urban Legend tworzone są w duchu zrównoważonej mody. Strój zaprojektowany specjalnie dla Gabrieli będzie stworzony z materiału Econyl, którego włókna powstają z recyklingu zanieczyszczeń oceanów. Projekt kostiumu stworzyła młoda artystka Kinga Weyna.

Dodatkowo, zaprezentuje ona na scenie kreacje autorstwa Angeliki Józefczyk, Patrycji Plesiak oraz Kamila Hali.


 
16 godz. temu