Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2096
  • produkty:3603
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:951
  • komentarze:19170

Komentarze:

Brak komentarzy

Zobacz, co jeszcze jest możliwe w pielęgnacji ciała


Idealny kosmetyk nawilżający do ciała to taki, który tuż po aplikacji szybko się wchłonie, ale jego formuła będzie skutecznie pielęgnowała naszą skórę jeszcze przez wiele godzin. Myślisz, że połączenie tych właściwości nie jest możliwe? Odkryj  NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżającą emulsję do ciała do skóry suchej, która zapewnia uczucie nawilżonej skóry aż do 48 godzin, trzykrotnie poprawia poziom nawilżenia, a do tego ma lekką konsystencję i szybko się wchłania.

Brak odpowiedniej ilości wody i natłuszczenia stopniowo prowadzi do zachwiania równowagi wodno-lipidowej skóry i utraty ochronnego płaszcza lipidowego. Efekt? Włókna odpowiedzialne za sprężystość i elastyczność ulegają degradacji, co odbija się na kondycji i wyglądzie skóry. Wybierając odpowiednią pielęgnację, możemy zapobiec tym zmianom.

Codzienne nawilżenie to pierwszy - i zarazem podstawowy - krok do  zdrowo wyglądającej i pięknej skóry. Bez odpowiedniego nawilżenia skóra czasem staje się nadmiernie wysuszona i napięta.  NEUTROGENA Linia Głęboko nawilżających emulsji  do ciała z Formułą Norweską to 3 produkty, które zapewnią optymalne nawilżenie na wiele godzin już od pierwszej aplikacji. W efekcie, skóra odzyskuje komfort, staje się miękka i gładka.

NEUTROGENA® Formuła Norweska Głęboko nawilżająca emulsja do ciała  do skóry suchej działa w głąb skóry. Trzykrotnie poprawia jej poziom nawilżenia* i nawilża aż do 48 godzin**. Jej świeży i delikatny zapach oraz nietłusta, szybko wchłaniająca się konsystencja zapewniają uczucie komfortu stosowania. Dzień po dniu skóra jest nawilżona, piękna i wygląda zdrowo.

Cena: 20,99 zł/250 ml, 24,99 zł/400 ml


 
12 min. temu