Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1959
  • produkty:3495
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:871
  • komentarze:17664

Komentarze:

Zaszalej tej jesieni i postaw na kreskę


Makijażowe trendy w bieżącym sezonie są różnorodne i z pewnością każda z nas znajdzie w nich coś dla siebie. Miłośniczki romantycznego wyglądu uwiedzie smokey eye w odcieniach ziemi, a entuzjastki mocno podkreślonych ust będą lubować się w ciemnych, matowych pomadkach. Jednak najbardziej charakterystycznym trendem będzie mocne graficzne zaakcentowanie powieki. Zobaczcie sami, jakimi produktami najwygodniej wykonać modne kreski i uzyskać niesamowity look.

Klasyczny pin-up

Najbardziej popularnym make-upem, w którym wykorzystuje się eyeliner jest makijaż w stylu lat 60. Taką kreskę możemy zostawić nie tylko ostro wyrysowaną, ale też delikatnie roztartą. Kosmetyki ułatwiające to zadanie powinny mieć żelową formułę. Produkty o takiej kremowej konsystencji nie tylko posiadają mocną pigmentację, ale też sa wyjątkowo trwałe i nie rozmazują się. Takim kosmetykiem jest LONGSTAY GEL EYELINER marki Golden Rose, który dodatkowo posiada wygodny, precyzyjny aplikator, który ułatwi nam z pozoru trudne zadanie wyrysowania kreski.

Podwójne uderzenie kobiecości, czyli double cut crease

To bardzo kobiecy i drapieżny makijaż, który polega na wykonaniu dwóch kresek. Pierwsza z nich narysowana jest na linii rzęs, a druga akcentuje załamanie powieki. Kreski te łączą się po zewnętrznej stronie oka, delikatnie wywijając się w stronę łuku brwiowego. Taki wymagający i precyzyjny efekt na powiece pomoże nam uzyskać tusz do kresek w pisaku – Precision Liner od Golden Rose. Wygodna forma kosmetyku z precyzyjną końcówką oraz szybkoschnąca formuła gwarantują błyskawiczne uzyskanie kociego looku.

Co dwie jaskółki, to nie jedna

Kolejną propozycją jest bardzo uniwersalny makijaż, który nie tylko akcentuje górną i dolną powiekę, ale też optycznie powiększa oko. Recepta na jego wykonanie jest bardzo prosta. Wystarczy, że wykonamy dwie kreski. Pierwszą, zaczynającą się od połowy dolnej powieki i drugą, klasyczną z wywiniętą jaskółką. Linie te nie mogą się stykać ze sobą, a unosić w jednym kierunku. Dla lepszego podkreślenia kształtu nietypowego makijażu można przerwę pomiędzy kreskami podkreślić kredką w białym kolorze. Przy wykonaniu tego makijażu niezwykle pomocny będzie Kajal Eyliner marki Golden Rose. Jest to niezwykle miękka kredka, która pozwala precyzyjnie wyrysować linie w intensywnym czarnym kolorze. Za pomocą tego kosmetyku możemy uzyskać różne efekty: zarówno ostro wyrysowaną kreskę, jak i subtelnie roztartą linię.


 
5 godz. temu