Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28647

Komentarze:

Zadbaj kompleksowo o skórę wokół oczu


Skóra wokół oczu jest dużo cieńsza i szybciej się starzeje. Widać na niej zmęczenie, szybko pojawiają się pierwsze zmarszczki mimiczne oraz cienie i worki pod oczami. To wszystko powoduje, że twarz wygląda starzej. Z pomocą przychodzi nowoczesna kosmetologia i medycyna estetyczna, dzięki której w krótkim czasie skóra pod oczami będzie wyglądała promiennie i zdrowo. 

Aby zadbać o skórę od wewnątrz, warto raz na 12 miesięcy zastosować preparat TEOSYAL Redensity 2, który idealnie rozświetli okolicę oka. Redensity 2 to, produkt najnowszej generacji dedykowany specjalnie do delikatnej okolicy oka. Żel zawiera dwa rodzaje kwasu hialuronowego: usieciowany i nieusieciowany oraz unikalny kompleks odnawiający skórę. Całość pozwala kompleksowo podejść do zmian pojawiających się na skórze wokół oczu: zniwelować zmarszczki, cienie pod oczami, odwrócić efekt „smutnego” spojrzenia. Jedna iniekcja wystarczy, by rozświetlić skórę i odżywić ją na następne 9 – 12 miesięcy. Spektakularny efekt to zasługa właściwości Redensity 2. Żel w zasadzie nie pobiera wody z otaczających go tkanek, dzięki czemu ryzyko powstania obrzęku jest minimalne, a efekt – długotrwały i naturalny.

Niewiele jest na rynku preparatów, które w kompleksowy sposób pozwalają podejść do wymagającej okolicy oka. Teosyal Redensity 2 sprawdza się w tym miejscu doskonale. Lekarz wprowadza preparat igłą lub miękką kaniulą. Efekt? Wypłycenie „doliny łez”, zniwelowanie cieni i po kilku tygodniach zauważalne zagęszczenie skóry” - Dr Ewa Madej-Kłos, Gabinet Dermatologii Estetycznej Estetic-Derm w Kołobrzegu.

Zabieg warto uzupełnić codzienną pielęgnacją. Idealnym produktem do tego będzie preparat pod oczy TEOXANE R[II] EYES, który przeznaczony jest specjalnie do walki z niedoskonałościami wrażliwej okolicy oka. Jego specjalny skład niweluje cienie, opuchnięcia oraz zmarszczki i drobne linie. Już pod 28 dniach od pierwszego zastosowania skóra staje się wyraźnie jaśniejsza, wygładzona i nawilżona, bez efektu podkrążonego oraz zmęczonego oka. Cena: 255 zł/15 ml.

Więcej na www.teoxane.com

 


 
4 godz. temu