Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2242
 • produkty:3750
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1054
 • komentarze:21254

Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-01-27 18:51:14 Hmm o skórę dba się cały rok a nie tylko przed karnawalem. Gdy dbamy o wszystko regularnie to potem nie ma paniki że tu coś tam coś
  Odpowiedzi (0)

Zabiegi przed karnawałem czyli jak olśnić wyglądem


Zabiegi przed karnawałem pomogą szybko przywrócić skórze świeżość. Chcesz zabłysnąć na Sylwestra i dobrze bawić się na karnawałowych imprezach? W zależności od stanu skóry, wybierz zabieg, który rozwiąże dany problem i poprawi Ci samopoczucie. Weź również pod uwagę czas wymagany na rekonwalescencję i odpowiednio zaplanuj wizytę w klinice medycyny estetycznej.

Clearlift Alma Harmony – laserowy nieablacyjny lifting skóry

Problem: wiotka skóra twarzy, szyi, dekoltu, brzucha i innych części ciała, drobne zmarszczki, przebarwienia hormonalne – melazma, rozszerzone pory.

Szczegóły: zabieg jest bezbolesny, nie wymaga znieczulenia i specjalnego przygotowania. Odczuwa się delikatne ciepło i ukłucia. Należy tylko wcześniej zmyć makijaż, zasłonić oczy specjalnymi okularami.

Podczas zabiegu: dochodzi do mikrouszkodzeń skóry właściwej, naskórek pozostaje nienaruszony. Bezpośrednio po zabiegu twarz jest jedynie lekko zaczerwieniona i rozgrzana. Można nałożyć makijaż i wrócić do codziennych zajęć.

Efekty: widać już po pierwszym zabiegu. Skóra jest lepiej napięta i gładsza. Zazwyczaj wykonuje się serię 3-6 zabiegów w odstępach 2-4 tygodni. Po zabiegu, na skutek mikrouszkodzeń, z czasem dochodzi do przebudowy skóry właściwej. Następstwem tego procesu jest systematyczna poprawa napięcia i jędrności skóry, przebarwienia rozjaśniają się, a pory spłycają.

Zalety: zabieg wyraźnie spowalnia procesy starzenia zachodzące w skórze, pobudza jej regenerację.

Czas: zabieg, zależnie od obszaru na którym jest wykonywany, trwa od 10 do 60 minut.

Cena: od 500 zł za 1 zabieg/1200 zł za 3 zabiegi

DyeVL Alma Harmony – usuwanie rumienia i przebarwień

Problem: rumień, rozszerzone naczynia krwionośne, trądzik różowaty, przebarwienia.

Szczegóły: przed zabiegiem na skórze rozprowadza się żel chłodzący. Odczuwane ciepło w miejscach szczególnie wrażliwych, jak okolice nosa czy ust, może powodować niewielki dyskomfort. Zazwyczaj nie jest potrzebne znieczulenie, ponieważ głowica ma właściwości chłodzące. Przy wrażliwej skórze można jednak wcześniej nałożyć kremem znieczulający.

Podczas zabiegu: barwnik skóry (melanina) lub hemoglobina skupiają światło. Komórki zawierające te barwniki, ulegają uszkodzeniu. Bezpośrednio po zabiegu skóra jest lekko zaczerwieniona, rozgrzana, może być lekko obrzęknięta. Bywa, że objawy te utrzymują się przez kilka dni.

Efekty: widać już po pierwszym zabiegu. Dla pełnej satysfakcji poleca się wykonanie serii około 3 zabiegów, w odstępach co 3-4 tygodnie. U jednych do zaniku rumienia i rozszerzonych naczynek dochodzi po pierwszym zabiegu. U drugich efekty są widoczne po 2-3 tygodniach. W przypadku przebarwień, stają się one najpierw ciemniejsze, następnie złuszczają się, a po ok. 10 dniach rozjaśniają.

Zalety: jednolity koloryt skóry nawet przy bardzo widocznych i rozległych zmianach, ciemnych plamach.

Czas: zabieg, zależnie od obszaru na którym jest wykonywany, trwa od 10 do 60 minut.

Cena: od 300 zł za 1 zabieg /720 zł za 3 zabiegi.

GENEO – odświeżenie, poprawa kolorytu i nawilżenia skóry

Problem: niewystarczająco nawilżona, zmęczona skóra o poszarzałym kolorycie, pierwsze zmarszczki.

Szczegóły: efekt gładkiej, oczyszczonej skóry utrzymuje się nawet do 3 miesięcy.

Podczas zabiegu: wykorzystuje się urządzenie GeneO. Procedura zabiegowa obejmuje złuszczanie, rewitalizację i dotlenienie skóry. W pierwszej kolejności nakładany jest żel – odmładzający lub rozjaśniający i odżywczy. Żel, w połączeniu z kapsułką zawierającą wodorowęglan sodu oraz kwas cytrynowy, aktywuje reakcję chemiczną tzw. efekt Bohra (przy obniżonym pH tlen jest łatwiej oddawany przez hemoglobinę). Powstaje mnóstwo pęcherzyków bogatych w dwutlenek węgla, które pękając dotleniając skórę. A dokładniej, skóra broniąc się przed dwutlenkiem, wytwarza więcej tlenu w naczyniach krwionośnych. Mikrogranulki uwalniające się z kapsułki, powodują szybkie złuszczanie warstwy rogowej naskórka i usunięcie zanieczyszczeń. Dotleniona i złuszczona skóra może wchłonąć więcej substancji rewitalizujących.

Efekty: po zabiegu cera jest gładka, lekko zaróżowiona i napięta, zmarszczki ulegają spłyceniu, twarz odzyskuje promienny i świeży wygląd. Zabieg można wykonać w serii (5 zabiegów co 2 tygodnie) lub pojedynczo jako zabieg bankietowy.

Zalety: Geneo działa błyskawicznie, zapewnia natychmiastową poprawę kondycji skóry. Można śmiało iść na zabieg w dniu planowanej imprezy.

Czas: ok. 30 minut.

Cena: od 300 zł.

Gdzie: Instytut MEDESTETIS, dr n. med. Joanny Kuschill-Dziurdy

www.medestetis.pl


 
14 min. temu