Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2504
  • produkty:4016
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28130

Komentarze:

Zabiegi bankietowe


Zabiegi bankietowe pozwolą zadbać o wygląd skóry w trybie ekspresowym, stając się ratunkiem, kiedy nie mamy czasu na zaawansowaną pielęgnację. Gdy skóra jest szara ze zmęczenia, szybciej uwydatniają się drobne zmarszczki. Nic dziwnego, że przed ważnym wydarzeniem chcemy szybko poprawić wygląd skóry i często w takich wypadkach szukamy pomocy w gabinecie kosmetycznym.

Infuzja tlenowa (dermaoxy) czy peeling chemiczny np. FERULOWY w połączeniu z witaminą C, to nieinwazyjne zabiegi, które sprawdzą się w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Efekt jest widoczny bezpośrednio po zabiegu. Bogactwo koktajlu stosowanego podczas zabiegu infuzji tlenowej czy też samej witaminy C poprawiają ogólną kondycję skóry, napięcie, nawilżenie oraz przywracają blask. Sam tlen baryczny dotleni, odżywi i poprawi koloryt skóry. Zawarte składniki aktywne w użytych kosmetykach (magnez, kwas hialuronowy, peptydy, ekstrakt z alg i witaminy) sprawią wyeliminowanie drobnych zmarszczek oraz spłycenie tych głębszych. Zielona herbata, olejek macadamia, aminokwasy oraz sole mineralne opóźnią proces starzenia i pobudza odbudowę komórkową.

Kwas ferulowy jest peelingiem chemicznym, który jest uznany za dobry, mało inwazyjny zabieg pozwalający zachować skórę zdrową, estetycznie piękną i bardziej odporną na procesy starzenia. Jego użycie nie ogranicza się jedynie do typowego zabiegu – jest stosowany również  jako uzupełnienie lub jeden z elementów innych procedur dermo kosmetycznych. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym neutralizuje wolne rodniki oraz wzmacnia działanie witaminy C i E. Chroni skórę przed promieniami UVA i UVB minimalizując uszkodzenia powstałe wskutek ekspozycji słonecznych. Kontroluje aktywność tyrozyny rozjaśniając przebarwienia i zapobiegając ich powstawaniu. Jest to peeling w technologi nanosomowej (nanocząsteczki transportują składniki aktywne głębiej i stopniowo je uwalniają). Skóra po nim staje się promienna, gładka i odświeżona jeszcze przez kilka następnych dni!

www.saskamed.pl


 
13 godz. temu