Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2146
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19635

Komentarze:

Wiosenna odnowa – przygotuj swoją cerę na słoneczne dni!


Wiosna jest doskonałym czasem na regenerację naszej skóry, ale także na odpowiednią pielęgnację przygotowującą cerę do lata i słonecznych dni. O ile słońce pozwala uzupełnić niedobory witaminy D, poprawiając nasze samopoczucie i odporność, o tyle z drugiej strony powoduje zagrożenie dla naszej skóry, która bez odpowiedniej pielęgnacji jest bardziej poddana na fotostarzenie, traci jędrność i przesusza się.

Inspirujące DNA

Kosmetyki Genoxage X35/20 powstałe w oparciu o badania nad DNA, kompleksowo działają na wszystkie zmienne mające wpływ na starzenie się skóry, w szczególności dzięki połączeniu 20 składników aktywnych, zastosowanych w stężeniu do 35%, czyli znacznie powyżej średniej stosowanej w zwykłych kosmetykach. Powoduje to dodatkową aktywację genów odpowiadających za odbudowę skóry, m.in. poprawiając jej elastyczność i gęstość. W składzie preparatów znajdziemy m.in. kwas hialuronowy o trzech różnych masach cząsteczkowych, retinol, stabilizowana witamina C, enzymy naprawcze DNA, witamina E, składniki przeciwzapalne, przewciwobrzękowe i wiele innych. Na linię Genoxage X35/20 składa się między innymi krem Genoxage X35/20 COMPLEX PROGRAM.

Odbudowa i nawilżenie

Dzięki starannie opracowanej formule, krem zapewnia kompleksową kurację dla każdego typu skóry. Szybko i skutecznie działa z jednej strony na odbudowę i odnowę, z drugiej aktywuje, stymuluje oraz nawilża skórę. To doskonała baza dla kuracji przeciwstarzeniowej za pomocą pozostałych kosmetyków serii Genoxage X35/20. Kompozycja aktywnych składników, dzięki systematycznemu stosowaniu wpływa na przyspieszenie procesu odnowy komórkowej, poprawę elastyczności skóry i intensywnie ją nawilża. W efekcie skóra staje się gładka i miękka. Zaleca się stosowanie preparatu co najmniej trzy razy w roku – w szczególności wiosną, aby przywrócić skórę do życia po mroźnych miesiącach zimowych i przygotować ją na pierwsze promienie słońca.

Krem Genoxage X35/20 COMPLEX PROGRAM 5 Actions • 4 Weeks Booster (50 ml, ok. 440 zł)


 
5 godz. temu