Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28647

Komentarze:

Walentynkowy manicure od hi hybrid!


Kolacja przy świecach, kino czy pełna wrażeń wizyta w parku linowym? Każda z nas lubi spędzać walentynki w inny sposób  - romantyczny lub bardziej szalony – w zależności od temperamentu. Jednak to co nas łączy to fakt, że w tym dniu chcemy wyglądać wyjątkowo. Fajny ciuch, odpowiedni makijaż  i piękny manicure, który jest idealnym dopełnieniem stylizacji sprawia, że czujemy się piękne, pewne siebie i gotowe na ekscytującą randkę! Poznaj 12 ponadczasowych kolorów lakierów hybrydowych z linii hi date i wybierz ten, który najlepiej wyraża Ciebie. I ruszaj na podbój męskich serc!

Tak jak klasyczna mała czarna jest zawsze dobrym wyborem na randkę, tak stylowe beże, szarości, kobiece czerwienie czy romantyczne róże dodają manicure szyku, sprawdzając się w każdej stylizacji!   Te właśnie kolory odnaleźć można w linii date od  hi hybrid.  Odcienie są tak dobrane, by można je było ze sobą łączyć, uzyskując efekt który najbardziej odzwierciedla Twój styl.

Masz duży temperament i jesteś fanką intensywnych kolorów? Pokochasz czerwienie:  #245 #242 i róże #209#248. Wolisz bardziej delikatne kolory? Zakochasz się w beżach #107 #205 #421 #100 i słodkich różach #123 #229. Preferujesz zimne odcienie? Idealny będzie intensywny szary #424 czy głęboki granat #415.

Niezależnie od tego, które kolory hi date zawładnęły twoim sercem – możesz być pewna jednego. Na pewno Cię nie zawiodą! A pięknym, perfekcyjnym, hybrydowym manicure będziesz mogła się cieszyć jeszcze długo po walentynkach.   

Nie masz jeszcze zestawu startowego – do samodzielnego robienia hybryd w domu? Rozpocznij swoją przygodę z hi Starterem, czyli zestawem startowym. Zawiera on wszystko co będzie Ci potrzebne byś mogła sama przygotować swój manicure się na każde wyście – czy będzie to wyczekiwana randka, czy codzienne wyjście z koleżankami. It’s easy like a selfie!

www.hihybrid.pl


 
11 godz. temu