Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2174
  • produkty:3673
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1000
  • komentarze:20127

Komentarze:

Szamponetki Ultra Color System Joanna - świeży kolor w kilka minut


Latem kolor włosów szybko się zmienia pod wpływem działania słońca oraz słonej lub chlorowanej wody. Najlepiej wiedzą o tym blondynki! Zamiast co chwilę sięgać po farbę, znacznie prościej jest wykorzystać szybki i skuteczny sposób na odświeżenie koloryzacji.

Jeśli jesteś na wakacjach nad morzem z pewnością widać to najbardziej po kolorze twojej skóry i… włosów. Przepiękna opalenizna wygląda bardzo efektownie, czego nie da się powiedzieć o spłowiałych, pożółkłych włosach. Niestety blondy są najbardziej narażone na zmianę odcienia koloru i na zniszczenie. Ponieważ włos rozjaśniany jest uwrażliwiony, częstsze niż zwykle nakładanie farby może go jeszcze bardziej wysuszyć i osłabić. Sposób? Zamiast po trwałą farbę, sięgnij po szamponetki. Znana i lubiana seria Ultra Color System Joanna w tym roku powiększyła się o dwie nowe saszetki w wygodnej wielkości 20 ml. „Naprawiają” szkody wyrządzone przez słońce, chlorowaną wodę z basenu czy słoną wodę z morza. Włosy po ich zastosowaniu nabierają świetlistych kolorów, lśnią i są znacznie łatwiejsze do rozczesywania. 

Szampon do włosów blond i siwych Ultra Color System Joanna, nadający różowy odcień zawiera składniki, które chronią kolor i pielęgnują włosy. Neutralizuje żółtawe refleksy we włosach, nadaje im beżowy odcień z różową poświatą i przywraca włosom blask i piękny wygląd. Włosy błyszczą i mają modny beżowy odcień z różową poświatą. 

Szampon do włosów blond i siwych Ultra Color System Joanna, nadający platynowy odcień jest genialnym wyborem jeśli wolisz chłodniejsze w tonacji kolory włosów. Działa ochronnie i wzmacniająco. Zawiera wyselekcjonowane barwniki, które neutralizują żółtawe odcienie we włosach, a dzięki składnikom pielęgnacyjnym przywraca włosom blask i nadaje im trendy platynowy kolor. 

Saszetka 20 ml/5 zł

 


 
10 godz. temu