Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2539
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1159
  • komentarze:28616

Komentarze:

Jak spokojnie przetrwać Mundial?


Pomimo tego, że futbolowi maniacy przeżywają ekscytację na najwyższym poziomie, to nie wszyscy czekają z niecierpliwością na kolejne mecze podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Podpowiadamy, jak – względnie spokojnie – przetrwać z nimi ten czas.

Nawet jeśli piłka nożna jest ci kompletnie obca, możesz wspierać domowych kibiców, którzy na pewno docenią twoje starania! Udekorowanie domu oraz przygotowanie gadżetów kibica: koszulek, szalików lub gwizdków i trąbek nie kosztuje wiele wysiłku, a możesz dzięki temu zyskać uznanie w oczach najbliższych i znajomych, którzy bez Mundialu nie wyobrażają sobie życia. Zrób kilka piłkarskich przekąsek a fani futbolu staną się twoimi wielbicielami! Dobrym pomysłem jest też przygotowanie specjalnych, wzmacniających koktajli, które postawią na nogi wyczerpanych meczowymi maratonami kibiców.

Koktajl „Polacy, jesteśmy z Wami!”

Aby przygotować koktajl „Polacy, jesteśmy z Wami!” wystarczy zmiksować szklankę mleka migdałowego, 45g świeżych lub mrożonych truskawek, 55g świeżego kokosa, 2 miarki odżywczego koktajlu Herbalife Formuła 1 o smaku czekoladowym i 4 kostki lodu. Po takiej porcji energii każdy kibic będzie ci wdzięczny i z pewnością bez problemu zdoła obejrzeć trzy, a nawet cztery mecze fazy grupowej w ciągu jednego dnia.

Koktajl „Polacy, nic się nie stało!”

Drugą propozycją jest szybki w przygotowaniu koktajl „Polacy, nic się nie stało!”. Śmiało można zaserwować go w przypadku, gdy biało-czerwoni nie strzelą swoim przeciwnikom wystarczającej liczby bramek, które pozwolą im awansować do kolejnej rundy mundialowych rozgrywek. Do szklanki wody wystarczy dodać banana, brzoskwinię, 2 miarki odżywczego koktajlu Herbalife Formuła 1 o smaku  waniliowym i 4 kostki lodu.* Po zblendowaniu studzimy emocje i wzmacniamy nerwy kibiców.

Koktajl „Mundial inaczej”

Pomimo tego, że Mundial trwa aż miesiąc i prawdopodobnie życie towarzyskie oraz możliwość oglądania ulubionych programów telewizyjnych będzie bardzo utrudnione, o ile w ogóle możliwe, to jednak warto spojrzeć na to pozytywnie. Mamy bowiem dzięki temu szanse na zrealizowanie planów, które od dawna były odkładane. Można w tym czasie nadrobić zaległości książkowe, wybrać się na niewidziane dotychczas wystawy w muzeach, ale może to być także znakomita okazja do rozpoczęcia aktywności fizycznej, która z pewnością pozytywnie wpłynie na twoje samopoczucie i zdrowie. A może uda się przy okazji zrzucić kilka zbędnych kilogramów lub zaskoczyć najbliższych i wypracować sześciopak na brzuchu?

Wsparciem dla ćwiczących będzie lekki, odżywczy koktajl „Mundial inaczej” przygotowany ze szklanki wody, garści mrożonych jagód i malin, 2 miarek odżywczego koktajlu Herbalife Formuła 1 o smaku truskawkowym i 4 kostek lodu.* Wystarczy zblendować wszystko razem i zdrowy, odżywczy koktajl gotowy!

Inni niech siedzą przed telewizorem, a ty uwolnij endorfiny, czyli hormony szczęścia, podczas ćwiczeń! Nieważne, czy będziesz biegać, pływać, czy tańczyć zumbę – aktywność i ruch spowodują, że bardziej pozytywnie będziesz patrzeć na świat. Również na bliższych i dalszych fanów piłki nożnej!


 
6 godz. temu