Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1959
  • produkty:3495
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:871
  • komentarze:17664

Komentarze:

Brak komentarzy

Sekrety śnieżnej bieli z pastą do zębów Blanx


Sekrety śnieżnej bieli może poznać każdy. Nie ma wątpliwości, że pasta BlanX wyjątkowo skutecznie radzi sobie z wybielaniem zębów i usuwaniem kamienia. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie przypadkowe odkrycie naukowców z amerykańskiej ekspedycji na Arktykę. I pomyśleć, że za wszystkim stoi niepozorny islandzki porost. 

BlanX jest pastą wybielającą do zębów rekomendowaną do codziennej higieny jamy ustnej, która jest bezpieczna dla szkliwa i bardzo chętnie polecana przez stomatologów – świetnie dba o szkliwo i skutecznie podtrzymuje efekt wybielania gabinetowego.

Skąd ta biel Podczas ekspedycji na Arktykę grupa amerykańskich naukowców zauważyła, że tamtejsi mieszkańcy mają niezwykle białe i zdrowe zęby. Zaczęto więc badać zwyczaje lokalnych społeczności, co wkrótce doprowadziło do odkrycia sekretu śnieżnobiałego uśmiechu ludów Północy. Okazało się, że był on zasługą oryginalnej metody higienę jamy ustnej, polegającej na przecieraniu zębów drobinami miejscowych mchów i porostów. Naukowcom pozostało już tylko wyizolować z porostów islandzkich substancje aktywne, które usuwają bakterie i przywracają zębom biel. 

Arktyczna formuła Wspomniane substancje aktywne pochodzące z  naturalnego wyciągu z porostu islandzkiego (Cetraria Islandica) działają nie tylko wybielająco i chronią zęby przed próchnicą, ale też zapobiegają powstawaniu kamienia nazębnego i stanom zapalnym oraz dziąseł. Formuła pasty BlanX zawiera wyłącznie naturalne składniki pozyskane z nieskażonego chemicznie środowiska tundry arktycznej. Dzięki połączeniu dwóch aktywnych jonów fluorku i substancji czynnych z porostu islandzkiego, zapewnia kompleksową ochronę antybakteryjną, a za sprawą silnych właściwości wybielających przywraca zębom ich nieskazitelną biel. Poza tym, nie ścierając i nie uszkadzając szkliwa, usuwa wszelkie przebarwienia osadowe po kawie, nikotynie, czerwonym winie, coli oraz barwnikach pochodzących z żywności. Pasta radzi sobie też doskonale z przebarwieniami powstałymi na skutek stosowania niektórych środków medycznych i związków chemicznych (np. chlorheksydynie). Stosowana codziennie sprawi, że zęby będą bielsze i zdrowsze.

Pasta BlanX® MED Classic jest dostępna w aptekach, a także topowych drogeriach jak Hebe, Super-Pharm czy Rossmann. Cena: ok. 25 zł/75 ml 

www.blanxsklep.pl


 
4 godz. temu