Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2036
  • produkty:3557
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:906
  • komentarze:18250

Komentarze:

Przywróć skórze pełnię blasku


Każda z nas chce wyglądać młodo, świeżo i promiennie. Bez względu na wiek. Dlatego sięgamy po skuteczne, pełne aktywnych kosmetyków kremy, chętnie stosujemy wyrównujące koloryt skóry podkłady i korektory, kochamy dodające blasku pudry i rozświetlacze. Najważniejsze jednak jest to, żeby blaskiem lśniła nasza skóra, a nie preparaty, które na nią nałożymy!

Mimo regularnej pielęgnacji cera bywa czasem ziemista, matowa, poszarzała. Zdarza się to nawet u młodych osób. Przyczyną może być ogólne zmęczenie organizmu, długotrwałe przebywanie w zamkniętych, klimatyzowanych pomieszczeniach, brak snu, stres, palenie papierosów. Wszystkie te czynniki sprawiają, że skóra jest niedotleniona, otrzymuje zbyt mało składników odżywczych, wolniej się regeneruje, a znajdująca się na jej powierzchni warstwa rogowa słabiej się złuszcza. Zbyt gruba warstwa martwych komórek naskórka nadaje skórze szorstkość i nieładny koloryt. Światło odbija się od niej nierównomiernie, sprawia więc wrażenie starszej niż w rzeczywistości.

Podobne wrażenie – starszej, zniszczonej skóry – dają również przebarwienia, pojawiające się pod wpływem nadmiernej ekspozycji na słońce czy zachodzących w organizmie zmian hormonalnych.

Dla przywrócenia skórze promiennego wyglądu kluczowy jest zdrowy tryb życia. Warto również korzystać z profesjonalnych zabiegów w gabinecie, z zastosowaniem nowoczesnej aparatury oraz produktów pielęgnacyjnych zawierających wysokie stężenia odpowiednio dobranych substancji aktywnych.

Jednym z zabiegów skutecznie przywracających skórze blask i młody, promienny wygląd w Instytucie Medestetis jest Geneo. Umożliwia złuszczenie zewnętrznej, zniszczonej warstwy naskórka, ułatwia wchłanianie substancji rewitalizujących skórę oraz gwarantuje jej naturalne dotlenienie.

Zabieg rozpoczyna się od nałożenia na skórę bogatego w składniki pielęgnacyjne żelu. Stosuje się również specjalną kapsułkę, która w zetknięciu ze skórą uwalnia dwutlenek węgla, w wyniku czego na skórze powstają niezliczone ilości pęcherzyków bogatych w dwutlenek węgla. Pękając na powierzchni powodują lepsze ukrwienie skóry, a wskutek efektu Bohra dochodzi do uwolnienia w skórze większej ilości tlenu i dotlenienia wszystkich jej warstw, również tych znajdujących się blisko powierzchni. Uwalniające się z kapsułki mikrogranulki powodują szybkie złuszczanie warstwy rogowej naskórka i zauważalne natychmiast wygładzenie. Przygotowana w ten sposób skóra chłonie dostarczane jej pielęgnujące substancje aktywne, wśród nich kwas azelainowy, kojowy, hialuronowy.

Efektem zabiegu jest wyraźna redukcja przebarwień, ujednolicenie kolorytu skóry, poprawa nawilżenia, zmniejszenie drobnych zmarszczek. Twarz odzyskuje promienny i młody wygląd.

Zabieg Trwa od 15 do 30 minut, nie wymaga rekonwalescencji. Bezpośrednio po jego wykonaniu skóra może być delikatnie zaczerwieniona. Efekt gładkiej, rozjaśnionej, oczyszczonej i dogłębnie nawilżonej skóry utrzymuje się nawet do 3 miesięcy. Zabieg można wykonać w serii (5 zabiegów co 2 tygodnie) lub pojedynczo jako zabieg bankietowy.

Cena: od 300 zł


 
49 min. temu