Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2148
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19657

Komentarze:

Przywróć blask przesuszonej skórze


Skóra po zimie jest przesuszona, szara i zmęczona. Aby ją odświeżyć i wzmocnić, warto zadziałać 3-torowo. Po pierwsze postaw na dobre suplementy diety. Polecamy BalanceOil AquaX ZINZINO. To unikatowy na rynku olej rozpuszczalny w wodzie, o bardzo wysokim stężeniu kwasów Omega 3. Poza intensywnym działaniem prozdrowotnym w krótkim czasie sprawi, że skóra nabierze blasku i stanie się bardziej elastyczna oraz nawilżona. (Produkt do kupienia w sklepie internetowym www.makebalance.pl.)

Po drugie zadziałaj wewnątrz skóry. Skorzystaj z najlepszej mezoterapii odbudowującej. Polecamy TEOSYAL Redensity 1. Kuracja tym preparatem zalecana jest w przypadku wiotkiej i pozbawionej blasku skóry twarzy, szyi i dekoltu. Pomaga pozbyć się drobnych zmarszczek, nawilżyć i rozświetlić skórę. W trakcie zabiegu żel podawany jest śródskórnie wzdłuż linii zmarszczek. W efekcie skóra staje się wyraźnie wygładzona i znikają tzw. ciemne obszary. Innowacyjność Redensity 1 tkwi w jego składzie. Żel zawiera wysokiej jakości nieusieciowany kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego (w stężeniu 15 mg/g) oraz specjalny kompleks z minerałami, aminokwasami, antyoksydantami i witaminą B6, efektywnie odbudowujący skórę. (Z zabiegu możesz skorzystać w Laser-Medica www.laser-medica.szczecin.pl).

Po trzecie pamiętaj o właściwej pielęgnacji. Doskonałym produktem nawilżającym jest SHEALD marki iS CLINICAL. Przynosi natychmiastowe ukojenie i komfort podrażnionej, wrażliwej skórze. Świetnie sprawdzi się, gdy wymaga ona regeneracji i wzmocnienia. SHEALD działa zmiękczająco, dzięki czemu zapobiega powstawaniu blizn i zmarszczek oraz zmniejsza już powstałe. Pozostawia skórę uspokojoną, gładką i nawilżoną. (Kosmetyk do kupienia pod adresem www.isclinical.iai-shop.com).

Nie zapominaj o filtrach przeciwsłonecznych, które powinnaś stosować cały rok. Polecamy nowość iS CLINICAL - EXTREME PROTECT SPF 30. Ten preparat nie tylko ochroni Twoją skórę przed słońcem, ale dzięki zawartości Extremozymów odbuduje ją, nawilży i odmłodzi. (Kosmetyk do kupienia pod adresem www.isclinical.iai-shop.com).


 
4 godz. temu