Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2253
 • produkty:3778
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1065
 • komentarze:21695

Komentarze:

 • malinka 2019-04-03 16:36:20 Och jak dobrze że ja nie mam takiego problemu
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2019-04-03 13:09:26 Ja bym chętnie zmniejszyła swoje
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2019-04-01 17:49:21 Ja bym sie nie zdecydowała na ten zabieg bo w sumie nie muszę
  Odpowiedzi (0)
 • DagmaraM 2019-04-01 13:00:21 Moje dwie koleżanki, które to zrobiły bo po ciąży nie zostało im NIC, są najszczęśliwszymi kobietami na świecie. Nawet nie wiecie jak zmienia się postrzeganie siebie po takim zabiegu. Dodaje pewności siebie, uśmiechu, radości z życia i zakupów. Mężowie też wyglądają na szczęśliwych. Będę namawiać każdą, która o tym marzy żeby nie czekała za długo. Szkoda życia na kompleksy.
  Odpowiedzi (1)

Powiększanie piersi - hit chirurgii plastycznej


Istnieją zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, których nie da się zastąpić. Do najpopularniejszych należy operacja powiększania i korekcji piersi. Najważniejsze informacje dotyczące tego zabiegu przedstawia dr n med. Elżbieta Radzikowska - właścicielka Radzikowska Clinic w Warszawie:

Operację piersi zwykle wykonuje się między 20 a 40 rokiem życia. Chirurg plastyk wraz z pacjentką dobiera implanty piersiowe pasujące do jej typu sylwetki i sposobu życia. Ja w swojej praktyce od lat stosuję implanty Mentor, między innymi z powodu licznych badań na ponad 200 tys. pacjentek. 

W powiększaniu piersi stosuje się implanty okrągłe lub profilowane. Wszystkie wypełnione są gęstym żelem silikonowym, który nie rozlewa się w przypadku pęknięcia implantu. Implanty okrągłe dają efekt pełnych, podniesionych piersi. Ich profil przypomina mniejszą lub większą półkulę, w zależności od wysokości projekcji. Implanty o wysokim profilu przeznaczone są dla kobiet oczekujących większej projekcji, mających wąską klatkę piersiową. Implanty anatomiczne są zbliżone kształtem do typowego i bardzo naturalnego, łezkowatego wyglądu kobiecych piersi. 

Zwykle implant wprowadza się z małego cięcia w fałdzie podpiersiowym. Cięcia wokół otoczki i brodawki lub cięcie pachowe stosowane są rzadziej. Zabieg powiększania piersi trwa około 2 godzin i jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym. Po operacji pacjentka przebywa w klinice do następnego dnia. Następnie przez 6 tygodni zaleca się noszenie specjalnego stanika utrzymującego piersi w odpowiedniej pozycji. Dolegliwości bólowe są sprawą indywidualną, jednak dyskomfort z każdym dniem jest mniejszy. Powrót do aktywności fizycznej trwa około 2 tygodnie.

www.radzikowskaclinic.pl

 


 
12 godz. temu