Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2543
 • produkty:4038
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28650

Komentarze:

 • vanillacocco
  vanillacocco 2019-12-13 07:04:32 chociaż ta z olejem makowym tez bym chciała wypróbować.
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2019-12-13 07:03:59 Maska z olejem amarantusowym to brzmi ciekawie
  Odpowiedzi (0)
 • Alicja Foltys
  Alicja Foltys 2019-08-25 16:45:43 Mnie zainteresowała maska z oleju konopnego
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2019-08-22 10:33:47 Wszystkie maski mają bogaty ciekawy skład i na pewno bardzo korzystny nawet dla zdrowych włosów
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-08-20 14:50:08 Olej szafranowy to dla mnie coś kompletnie nowego. Muszę się zagłębić w to bardziej, ale nie dość że nowość to jeszcze szafran kojarzy mi się z taką bogatoscia.
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2019-08-19 18:46:56 rewitalizująca maska olej szafranowy bardzo mnie zaciekawiła to cos dla moich włosów
  Odpowiedzi (0)
 • rycerzyk6
  rycerzyk6 2019-08-19 17:17:45 Bardzo lubię maski do włosów ,odżywiają one włosy i dodają im blasku
  Odpowiedzi (0)

Pielęgnacja aż po cebulki


Maska do włosów, to element pielęgnacji, który często pomijamy. Niesłusznie. Maska pomaga wyraźnie odżywić nasze włosy wnikając nie tylko w głąb ich struktury, ale także w  cebulki. Marka HERBS proponuje nam cztery wersje tego kosmetyku stworzone w oparciu o biozgodne cenne oleje roślinne. W maskach nie znajdziemy z kolei olejów mineralnych oraz barwników.

Lameralna maska OLEJ KONOPNY

Do stworzenia tego wyjątkowego kosmetyku wykorzystano bogaty w kwasy Omega-3,6 olej konopnyo wybitnych właściwościach regenerujących nawet bardzo suche włosy. W masce znajdziemy także przywracający gładkość i sprężystość włosów wosk jojoba, aktywującą procesy naprawcze witaminę PP, odbudowujące i regenerujące kationizowane proteiny. A wszystko to w, która stanowi unikatowej formie lamelarnej maski o strukturze ciekłokrystalicznej, która harmonijnie transportuje składniki aktywne w głąb włosa. Efekt? Głęboko nawilżone i odbudowane, lśniące, mocne łatwe do rozczesania i układania, skutecznie chronione przed kruszeniem i rozdwajaniem końcówek włosy.

Keratynowa maska OLEJ AMARANTUSOWY

Ta wersja maski zawiera multifunkcyjny  naturalny olej amarantusowy, przywracającą integralność włókien włosa keratynę, zamykający łuski włosów i ułatwiający ich rozczesywanie kompleks kationowy, nadające jedwabistą gładkość i połysk kwasy owocowe oraz restrukturyzujące i odbudowujące ceramidy. Dzięki temu wzmacnia i zabezpiecza włosy, które stają się sprężyste, mniej podatne na puszenie i łatwiejsze do stylizacji.

Emolientowa maska OLEJ MAKOWY

Bogata w emolienty formuła tej wersji maski wygładza łuski włosa zamykając w nich składniki odżywcze aż do kolejnego mycia. W kosmetyku znajdziemy nadzwyczaj łagodny, wzmacniający włosy naturalny olej makowy, przywracające elastyczność i gładkość fitoemolienty, wtapiającą się w strukturę włosa, odbudowującą go argininę, intensywnie i długotrwale nawilżający mocznik oraz sekwencyjnie uwalniający regenerujące składniki Keratrix. Dzięki nim odbudowuje uszkodzone partie włosa, regeneruje go na całej długości, wzmacnia i czyni bardziej wytrzymałym. Po jej nałożeniu włosy są gładkie, lśniące i elastyczne, łatwe do rozczesania i podatne na układanie

Rewitalizująca maska OLEJ SZAFRANOWY

Ostatnia propozycja to połączenie naturalnego oleju szafranowego, pogrubiających strukturę włosa biofunkcjonalnych peptydów, dyscyplinującego włosy i nadającego im blasku kompleksu aminokwasowegooraz kondycjonujących liposomów witaminowych i wygładzającego oraz nawilżającego d-pantenolu. Składniki zamknięte w rewitalizującej masce kondycjonującej zwiększą elastyczność naszych włosów, przywrócą im blask oraz młodzieńczy wygląd, dogłębnie odżywią nasze kosmyki, a także pozostawią je lśniące, pełne witalności, wyraźnie grubsze i wytrzymałe na uszkodzenia.

Maska HERBS cena 19,99 zł/250 ml

Produkty dostępne w sieci Rossmann


 
3 min. temu