Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:1894
 • produkty:3425
 • zabiegi:146
 • firmy:108
 • porady ekspertów:811
 • komentarze:13551

Komentarze:

 • magda21
  magda21 2017-04-22 17:42:43 Lato tuż tuż więc trzeba pospieszyć się z wszelkimi zabiegami, szczególnie jeżeli chodzi o twarz.
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2017-04-22 16:56:27 Wizyta w gabinecie kosmetycznym bardzo wskazana aby cieszyć się piękną skórą a wiosna temu sprzyja zapytam swoją kosmetyczke czy robi takie zabiegi
  Odpowiedzi (0)

Odmładzanie, oczyszczanie, nawilżanie – to proste!


Większości kobiet doskonale znany jest problem poszarzałej i zmęczonej cery. Najczęściej występuje on w okresie wiosennym – niedługo po zimie, podczas której skóra narażona jest na działanie niskich temperatur, wiatru i innych szkodliwych czynników. Co możemy zrobić, żeby na stałe się z nim pożegnać?

Zabiegi oczyszczające to podstawa pielęgnacji – pomagają w walce z niedoskonałościami i oznakami starzenia się. Regularne złuszczanie i nawilżanie skóry są konieczne, aby cieszyć się zdrową i promienną cerą. Zabiegi takie, jak mikrodermabrazja czy peeling kawitacyjny, są jednymi z najczęściej wykonywanych w gabinetach kosmetycznych. Jednak nie u wszystkich się sprawdzają, m.in. z powodu możliwych podrażnień lub niedostatecznych efektów.

Oczyszczanie bez podrażnień
Alternatywą dla tradycyjnych technik oczyszczających jest HydraFacial – hydradermabrazja, która łączy hydropeeling próżniowy z aplikacją substancji aktywnych. Dlaczego wyróżnia się na tle innych zabiegów? HydraFacial zapewnia efekt silnej eksfoliacji, ale nie podrażnia, ponieważ w procesie oczyszczania nie są stosowanie kryształy diamentowe złuszczające powierzchnię skóry – mówi Agata Nowak - kosmetolog/szkoleniowiec Spa Land. Dzięki zastosowaniu opatentowanych jednorazowych końcówek, cała procedura charakteryzuje się wysokim poziomem antyseptyki oraz sprawia, że proces eksfoliacji jest łagodny i delikatny.

Dogłębne odżywianie
Aby skóra odzyskała świeży i promienny wygląd przede wszystkim musimy pamiętać o dostarczaniu organizmowi niezbędnych witamin i składników mineralnych. Dla skóry bardzo ważne są witaminy A, E, C oraz witaminy z grupy B. Wzbogacenie codziennej pielęgnacji o produkty zawierające te witaminy może jednak nie wystarczyć. Należy pamiętać, że stosowanie nawet wysokiej jakości kosmetyków na zanieczyszczoną skórę nie zapewnia odpowiednich i długotrwałych efektów. Rozwiązaniem tego problemu jest właśnie HydraFacial, który oczyszczając skórę wspomaga wchłanianie substancji aktywnych. Podczas zabiegu dochodzi nie tylko do eksfoliacji, czyli złuszczania naskórka, ale również zastosowana jest ekstrakcja i nawilżenie. W momencie, gdy pory stają się maksymalnie otwarte, kolejno nanoszone są substancje aktywne, zawierające przeciwutleniacze oraz składniki nawilżające, oczyszczające i przeciwzapalne – wyjaśnia Agata Nowak. Kompleksowość działania Hydradermabrazji umożliwia szybkie wchłanianie substancji aktywnych, co w rezultacie nawilża i odmładza skórę . To główna przewaga HydraFacial nad pozostałymi metodami oczyszczania i rewitalizacji skóry.

Oczyszczenie i odmłodzenie
Oczyszczona i odżywiona skóra o lepszym kolorycie – to marzenie każdego z nas, nie tylko na wiosnę. Podczas zabiegu HydraFacial zastosowana próżnia stymulacje mikrokrążenie, co w rezultacie powoduje efekt liftingu. Brak drażniących kryształów i możliwość regulacji poziomu próżni zapewnia bezpieczeństwo nawet osobom o wrażliwej i delikatnej skórze. Urządzenie może być wykorzystywane nie tylko w zabiegach na twarz, ale także – dzięki różnym stopniom ścieralności końcówek – na ciało. Skóra już po pierwszym zabiegu wygląda promiennie, jest oczyszczona i nawilżona. Pełen długoterminowy rezultat osiąga się dzięki serii 3-6 zabiegów, zalecana częstotliwość, to 1-2 zabiegi w tygodniu.


 
10 godz. temu