Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2148
 • produkty:3647
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:976
 • komentarze:19657

Komentarze:

 • malinka 2018-12-02 18:38:02 Dobry artykuł
  Odpowiedzi (0)
 • Natti
  Natti 2018-01-18 00:00:12 Jakby mi ktoś zafundował takie zabiegi to chętnie bym skorzystała ;) Samej raczej nigdy nie będzie mnie na nie stać.Ćwiczę trochę sama w domu i jeżdżę na rowerku stacjonarnym ale dość nieregularnie,jakoś nie mogę się zmobilizować ;) Chyba ta pogoda tak mnie rozleniwia.Dlatego nigdy nie robię żadnych postanowień,bo wiem że i tak ich nie dotrzymam.Jednak wiem,że jak co roku nadejdzie ten dzień i wezmę się za siebie,bo w zimie bezwzględnie co roku przybywa mi 3 kg,które do maja najpóźniej udaje mi się zgubić ;)
  Odpowiedzi (0)

„Nowy rok – nowa ja”


Chociaż to sformułowanie jest już mocno spowszedniałe, u wielu osób nadal pozostaje aktualne. Początek nowego roku to idealny moment na zmiany, o których myśleliśmy już od dłuższego czasu.

Jednym z najczęstszych postanowień noworocznych jest bez wątpienia zrzucenie kilku kilogramów i przygotowanie sylwetki na letni czas. Aby odchudzanie było skuteczne i przyniosło zadowalające rezultaty, należy o nie zadbać wielopoziomowo. Konsultacja z dietetykiem i systematyczne ćwiczenia to fundament pozbycia się kilku dodatkowych kilogramów. Nie należy jednak na nim poprzestawać. Wraz z utratą wagi, zmienia się nie tylko nasze ciało, ale również skóra, która bez odpowiedniej „opieki” traci jędrność i elastyczność. Dlatego równocześnie z dietą i ćwiczeniami należy zadbać o jej dobrą kondycję.

Prawidłowo przeprowadzone odchudzanie opiera się na 3 podstawowych krokach:

 • detoksie, podczas którego z organizmu usuwane są toksyny;
 • wyszczuplanie, gdy tracimy kilogramy;
 • ujędrnianie, mające na celu redukcję obwisłej skóry i cellulitu, pojawiającego się podczas zrzucania wagi.

Sharley Medical Clinic & Day Spa Magdy Bogulak to miejsce, w którym pod okiem specjalistów osiągniesz wymarzoną sylwetkę i profesjonalnie zadbasz o swoją „odchudzoną” skórę.

PO PIERWSZE: DETOKS

Detoks to etap odchudzania, w którym organizm pozbywa się zbędnych substancji. Może pomóc mu w tym picie ziół o działaniu detoksykującym i moczopędnym, takich jak mniszek lekarski, skrzyp polny, czy łopian większy lub odpowiednie suplementy. Na tym etapie warto również wybrać się do kosmetologa. Dobierze on odpowiedni zabieg, który przyspieszy oczyszczanie skóry ze złogów i toksyn i przygotuje ją do dalszego odchudzania.

Body Mix - najnowszej generacji aparat łączący w sobie 4 funkcje: laser diodowy, masaż ciśnieniowy, fotostymulację i krioterapię. Ich szerokie spektrum działania pomoże Ci wymodelować sylwetkę, pozbyć się cellulitu, a nawet rozstępów. Laser diodowy poprawia mikrokrążenie, wzmacnia włókna kolagenu i przywraca elastyczność tkankom łącznym skóry. Masaż ciśnieniowy usprawnia pracę układu limfatycznego, rozluźnia tkankę łączną, powoduje przemodelowanie ciała, poprawia krążenie, uaktywnia procesy oczyszczania organizmu oraz ułatwia wydalanie zbędnego tłuszczu. Fotostymulacja zapobiega gromadzeniu się wody w organizmie, a krioterapia wspomaga redukcję obrzęków. Połączenie tych wszystkich działań uwalnia toksyny z organizmu i dotlenia tkankę podskórną. Poprawia się mikrokrążenie, a organizm łatwiej pozbywa się tłuszczu. Skóra jest widocznie gładsza i bardziej elastyczna z widocznie mniejszym cellulitem i rozstępami.

Body Mix w Sharley Medical Clinic & Day Spa/Cena: 300 zł/Czas trwania zabiegu: 1 godzina.

Drenaż limfatyczny z Body Wrapingiem – zabieg idealny dla osób borykających się z obrzękami, cellulitem, nadwagą lub słabo dotlenioną skórę. Skutecznie wspomaga odchudzanie i umożliwia odzyskanie jędrności skóry po ciąży. W Sharley Medical Clinic & Day Spa łączony jest z Body Wrapingiem czyli okładaniem ciała np. algami, maską z cynamonem lub kofeiną. Powolny, rytmiczny, uciskowy masaż usprawnia pracę układu limfatycznego, oczyszcza organizm z toksyn, nadmiaru wody i końcowych produktów przemiany materii. Zabieg przeprowadza skuteczny detoks organizmu, a dodatkowo wzmacnia efekt odchudzania, usprawniając naturalne procesy usuwania produktów przemiany materii oraz nadmiaru wody. Przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. Skóra po zabiegu jest gładka i sprężysta, a sylwetka smuklejsza.

Drenaż limfatyczny + Body Wraping w Sharley Medical Clinic & Day Spa/Cena: 178 zł/Czas trwania zabiegu: 1 godzina

WYSZCZUPLANIE

To jeden z przyjemniejszych momentów odchudzania. Zaczynają być już widoczne efekty, na które tak ciężko pracowaliśmy: nasze ciało się „zmniejsza”, a my czujemy się atrakcyjniej i bardziej zmotywowani do dalszych wysiłków. Na tym etapie warto skorzystać z zabiegów, które przyspieszą pozbycie się dodatkowych kilogramów.

Alma Accent Ultra V Shape – bezpieczny i bezbolesny zabieg wyszczuplający, redukujący tkankę tłuszczową i cellulit. Wykorzystuje technologię ultradźwięków, która selektywnie niszczy komórki tłuszczowe i opróżnia ich zawartość nie naruszając sąsiadujących tkanek. Następnie, działanie unipolarnej fali radiowej przyspiesza metabolizm, usprawniając działanie układu limfatycznego i usuwanie z organizmu uwolnionego tłuszczu. Zabieg ujędrnia skórę i poprawia jej teksturę, będąc świetną alternatywą dla procedur chirurgicznych. Może być stosowany na dowolnym obszarze twarzy i ciała, z uwzględnieniem szyi, brzucha, ud i pośladków. Zabieg nie powoduje dyskomfortu, a jego efekty widać już po pierwszej wizycie.

Alma Accent Ultra V Shape w Sharley Medical Clinic & Day Spa/Cena: 640 zł/Czas trwania zabiegu: 1 godzina.

DuoLith – urządzenie posiadające kilka modułów pracy połączonych ze sobą w synergiczny sposób, aby w skuteczny sposób przeciwdziałać oznakom starzenia, cellulitowi, lokalnej otyłości. Pozwala na wykonanie bezpiecznych zabiegów na określonej partii ciała, bez ryzyka powikłań, zapewniając osiągnięcie maksymalnych efektów, już po zabiegu. Rozpoczyna się przeprowadzeniem szczegółowego wywiadu i wykluczeniem ewentualnych przeciwskazań (takich jak ciąża, zakrzepica, hemofilia, choroby nowotworowe, leczenie kortyzonem, wiek pacjenta czy przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych). Kolejnym krokiem jest palpacyjna i wzrokowa ocena grubości tkanki tłuszczowej, po której kosmetolog rozpoczyna pracę na obszarze zabiegowym z wykorzystaniem głowicy F-SW (skupiona fala akustyczna). Następuje uszkodzenie błon komórkowych adipocytów, które są wydalane z organizmy. Kolejny etap zabiegu powoduje rozerwanie włóknistego gorsetu w tkance podskórnej oraz likwidację komórek tłuszczowych, zanikających w procesie implozji (zapadania się w sobie). Cellulit, nawet III i IV stopnia, i miejscowa otyłość zostają znacznie zmniejszone. Ostatni etap zabiegu to drenaż, w wyniku którego rozbite metabolity usuwane są do węzłów chłonnych. Ta technologia pozwala także na całkowite odprężenie pacjenta i zniwelowanie jego napięć mięśniowych.

DuoLith w Sharley Medical Clinic & Day Spa/Cena: 640 zł/Czas trwania zabiegu: 1 godzina.

UJĘDRNIANIE

Zabiegi ujędrniające skórę powinniśmy wprowadzić do naszego programu odchudzającego niemalże od początku. Jędrna skóra podkreśli wymodelowane ciało i sprawi, że będziemy wyglądać atrakcyjnie, nawet wtedy gdy daleko nam do wymarzonych kształtów.

Maximus – urządzenie będące rewolucją w wyszczuplaniu i modelowaniu sylwetki, które działa na trzech poziomach ludzkiej tkanki. W tym samym czasie opierając się na działaniu dwóch technologii - trójpolarnej fali radiowej i aktywnej stymulacji mięśni - stymuluje skórę właściwą, tkankę podskórną oraz mięśnie, co pozwala wyszczuplić i wymodelować sylwetkę. Technologia TriLipo RF (tri polarna fala radiowa) podgrzewa podskórną tkankę tłuszczową, powodując uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek, co przyspiesza naturalny metabolizm tłuszczu. Z kolei dynamiczna aktywacja mięśni wywołuje skurcze mięśni, wypychając komórki tłuszczowe do góry. Efekt „ściskania” powoduje drenaż tłuszczu. Dodatkowo, skupiona energia tri polarnej fali radiowej powoduje skurcz włókien kolagenowych i elastynowych oraz stymulację fibroblastów do produkcji nowych włókien.  Efektem tego działania jest widoczna redukcja tkanki tłuszczowej oraz centymetrów w obwodzie obszaru poddawanego zabiegowi, wymodelowanie sylwetki oraz poprawa jędrności i napięcia skóry, która  wygląda na młodszą, jest lepiej ujędrniona i pozbawiona cellulitu.

Mimo że efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, dla uzyskania optymalnych rezultatów zaleca się powtórzenie 4-6 zabiegów  w tygodniowych odstępach.

Maximus w Sharley Medical Clinic & Day Spa/Cena: 500 zł/Czas trwania zabiegu: 1 godzina.


 
4 godz. temu