Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2547
 • produkty:4044
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1162
 • komentarze:28674

Komentarze:

 • paula7idobrzejest
  paula7idobrzejest 2020-06-30 21:51:29 no ceny troszkę przerażają, ale wydaje mi się że moje nogi nie wyglądają najgorzej :P
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-01-08 12:56:58 Nie narzekam na swoje nogi, stosując w lustrze same mi się podobają, a to najważniejsze by czuć się dobrze we własnym ciele. Zabiegi dość dobre tylko hmm skąd na to wszystko brać pieniądze
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2018-12-09 16:33:23 Na zmiany naczyniowe tzw pajaczki mogłabym sie skusić
  Odpowiedzi (0)
 • Ewabart
  Ewabart 2018-10-25 22:35:20 Ceny mega szok
  Odpowiedzi (0)
 • madzik04-80
  madzik04-80 2018-10-01 20:37:36 Jakbym chciała poddać się tym niektórym zabiegą to najpierw sponsora musiałabym znaleść.Chciałoby się ale nie stać
  Odpowiedzi (0)
 • Ewabart
  Ewabart 2018-09-29 22:42:42 Takie kosztowne zaboegi
  Odpowiedzi (0)

Nogi na pokaz


Jak się mają twoje nogi przed wakacjami? Z czystym sumieniem wskoczysz w mini? Jeśli powstrzymują cię pewne niedoskonałości – możesz się od nich uwolnić! Dr Agnieszka Bliżanowska, specjalista dermatolog i ekspert medycyny estetycznej podpowiada, jak pozbyć się najczęstszych problemów dotyczących nóg.

 

PROBLEM: zmiany naczyniowe (pajączki)

Najczęstszy problem to tak zwane pajączki – potocznie mówi się, że to popękane naczynka. To nie do końca trafne określenie. – Fachowo takie zmiany naczyniowe nazywamy teleangiektazjami. Nie są to pęknięte, ale trwale rozszerzone naczynia krwionośnie – tłumaczy dr Agnieszka Bliżanowska, ekspert medycyny estetycznej i specjalista dermatolog z Centrum WellDerm w Warszawie i Wrocławiu. Gdy się pojawią, nie pomogą preparaty do stosowania zewnętrznego. – Takie naczynka należy zamknąć, wtedy wygląd skóry i jej koloryt wraca do normy – mówi ekspert.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej: LASER! Bądźmy szczerzy, tego typu zmian naczyniowych nie jesteśmy w stanie pozbyć się poprzez pielęgnację, nie pomogą tu preparaty stosowane zewnętrznie ani dieta. Należy wybrać metodę jak najskuteczniejszą, najszybszą i komfortową, jaką jest laser. Amerykański laser Cutera Excel V potrafi zamknąć „pajączki” nawet podczas pierwszego zabiegu. Światło lasera, działając na hemoglobinę, przekształca się w ciepło, które zasklepia ściany naczyń krwionośnych i przywraca skórze naturalny wygląd bez rumienia i pajączków.

KOSZT: od 200 zł

 

PROBLEM: owłosienie

Doskonale to znamy, przychodzi pierwsze słońce i nagle przypominamy sobie, że warto byłoby rozprawić się z niepotrzebnym owłosieniem. I to najchętniej raz na zawsze, bez obawy przed wrastającymi włoskami, i bólem, związanym z depilacją mechaniczną.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej: EPILACJA! Jeśli nie chcemy każdego dnia spędzać z maszynką w ręku, lub jeśli chcemy uniknąć problemu wrastających włosków po depilatorze czy depilacji woskiem – wybierzmy laser. Laserowa epilacja w przeciwieństwie do depilacji woskiem czy depilatorem mechanicznym niszczy nie tylko włos, lecz także macierz i odżywiającą go brodawkę. W ten sposób skutecznie i TRWALE usuwa zbędne owłosienie. Tajemnicą skuteczności epilacji laserem Palomar Vectus jest indywidualne i precyzyjne dopasowanie parametrów zabiegu. Siła impulsu świetlnego dostosowana jest do koloru włosów, a jednocześnie czytnik melaniny komputerowo określa fototyp skóry. Daje to z jednej strony gwarancję bezpieczeństwa z drugiej skuteczność przy każdym kolorze włosów.

KOSZT: 200 zł mała okolica, 300 zł duża okolica

 

PROBLEM: cellulit

Pomarańczowa skórka potrafi spędzić sen z powiek. Nie poprawia humoru fakt, że cellulit dotyczy większości z nas, i że jest demokratyczny – mają go dziewczyny i z nadmiarem kilogramów, i te zupełnie szczupłe, i dojrzałe, jak i i bardzo młode. Tak czy siak, wszystkie tak samo marzymy o tym, żeby się go pozbyć.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej: TERAPIA ŁĄCZONA: MEZOTERAPIA + ENDERMOLOGIA. Wydawałoby się, że na temat leczenia cellulitu powiedziano już wszystko, że ważne są: dieta, ruch i masaże. To też. Ale najważniejsze, żeby zaatakować cellulit na poziomie komórkowym. Profesor Pasquale Motolese odkrył, że cellulit tworzy się, gdy w tkance podskórnej kumulują się jony żelaza, które dostają się do przestrzeni międzykomórkowych z osłabionych naczyń krwionośnych. Na podstawie badań stworzył preparat Alidya, który zamienia toksyczne jony żelaza w chelaty, czyli związki rozpuszczalne w wodzie i łatwo usuwalne z organizmu. Zabieg rozpuszcza toksyny, zwiększa drenaż limfatyczny i przyspiesza ich usuwanie, poprawia krążenie i dotlenia skórę oraz regeneruje struktury białkowe zniszczone przez jony żelaza, dodatkowo działa antyoksydacyjnie. Jeśli połączymy do z głębokim masażem mechanicznym, skuteczność terapii jest wielokrotnie zwiększona.

KOSZT: 3600zł 3-tygodniowa terapia antycellulitowa

 

PROBLEM: nadmiernie rozbudowane mięśnie łydek

Często zbyt umięśnione i napięte łydki to efekt dużej aktywności fizycznej. Paradoksalnie okazuje się, że intensywnie ćwicząc dla smukłej sylwetki i zdrowia, możemy wypracować zbyt atletyczne łydki. W efekcie zamiast ciesząc się swoją wysportowaną sylwetką, chodzimy w spodniach, żeby zasłonić nogi. – Wiem, co zrobić, żeby osoby, które mają taki problem, mogły odzyskać swobodę – zapewnia dr Bliżanowska.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej: BOTOKS. Toksynę botulinową podaję w kilku-kilkunastu punktach na każdej łydce – w ten sposób relaksuję mięśnie. Efekty widoczne są po kilku tygodniach. Łydki wysmuklają się. I choć zabieg trzeba powtarzać, po każdej iniekcji efekt jest lepszy, a odstępy między zabiegami dłuższe.

KOSZT: 1800 zł

 

PROBLEM: miejscowy nadmiar tkanki tłuszczowej

Zdarzają się takie miejsca, z których, pomimo sporych wysiłków: dieta, ćwiczenia, trudno pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. – Jeśli chodzi o nogi, takimi punktami newralgicznymi najczęściej są kolana oraz górna linia ud i tworzące się tam „bryczesy” – wymienia ekspert z Centrum WellDerm.

Najskuteczniejsze rozwiązanie wg dr Agnieszki Bliżanowskiej: BODY CONTOURING. Chodzi o miejscowe rzeźbienie ciała za pomocą łączonych metod. Najlepsze sprawdzone efekty walki z oporną tkanką tłuszczową uzyskuję łącząc mezoterapię lipolityczną i intensywny masaż lipolityczny, czyli endermologię LPG. Odpowiednie przeplatanie zabiegów i właściwe zaplanowanie ich w czasie dają naprawdę rewelacyjne efekty! Mezoterapia koktajlem na bazie fosfatydylocholiny  rozbija błony komórek tłuszczowych i uwalnia nagromadzoną zawartość, wydalaną następnie przez organizm. Proces przyspieszają L-karnityna i peptydy biomimetyczne zawarte w preparacie Witaminy, minerały i aminokwasy poprawiają jędrność skóry. Bezpośrednio po mezoterapii wykonuje się masaż endermologiczny LPG, by przyspieszyć redukcję tkanki tłuszczowej. Przez dobę po mezoterapii widać lekki obrzęk, spowodowany celowo wywołanym stanem zapalnym. Po zakończeniu kuracji kolana są smuklejsze i o wiele zgrabniejsze! 

KOSZT: 3600zł 4-tygodniowa terapia modelująca

www.wellderm.pl


 
19 godz. temu