Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2572
 • produkty:4069
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1163
 • komentarze:29029

Komentarze:

 • Ewabart
  Ewabart 2020-01-26 14:52:41 Bardzo ciekawy zabieg, niestety ale sama nad takim myślę, bardzo schudłam, twarz nie wygląda jak wcześniej
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2019-12-17 11:52:36 Dowiadywała się u siebie w mieście i brzmi to naprawdę obiecująco
  Odpowiedzi (0)
 • Miya22
  Miya22 2019-12-12 22:38:35 Teraz tyle jest zabiegów że aby wybierać
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2019-12-12 20:22:36 Każda z nas pewnie coś by chciała poprawić sobie
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2019-12-12 17:11:40 Ja bym chętnie zrobiła taki zabieg
  Odpowiedzi (0)
 • rycerzyk6
  rycerzyk6 2019-12-10 17:30:44 a ja cały czas się waham ,czy przekonałabym się kiedyś do takich zabiegów:)
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-12-10 17:18:26 Mamy XXI wiek więc medycyna poszła tak do przodu że nic nie stanowi problemu, możemy nawet wymienić twarz to nic nowego.
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2019-12-10 16:19:02 Nie poddalabym się takiemu zabiegowi
  Odpowiedzi (0)
 • madzik04-80
  madzik04-80 2019-12-10 13:37:08 W dzisiejszych czasach z postępem technologii tylko mieć pieniądze to wszystko się zrobi!
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2019-12-10 11:29:36 Teraz medycyna jest tak nowoczesna że wszystko da sie zrobić
  Odpowiedzi (0)

Czy możliwe jest aby jednocześnie pozbyć się chomików, podwójnego podbródka i zliftingować owal twarzy?


Zmarszczki to nie jedyna oznaka starzenia się skóry, z jaką każdy z nas musi się zmierzyć. Nawet niewielkie depozyty tłuszczu w okolicy chomików i podbródka, w połączeniu z wiotkością skóry i działającą z wiekiem siłą grawitacji, prowadzą do opadania tkanek i utraty młodzieńczego owalu twarzy. Jak sobie z tym poradzić w możliwie skuteczny, a zarazem jak najmniej inwazyjny sposób?

Zmarszczki, wiotkość i nieprawidłowy kontur twarzy to charakterystyczne oznaki starzenia, będące efektem sztywności włókien kolagenowych, brakiem elastyczności oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Najbardziej widać ją w obszarze żuchwy i podbródka, gdzie działająca na skórę siła grawitacji powoduje jej opadanie.

Właśnie wraz z pojawieniem się tzw. „chomików” i podwójnego podbródka, które nadają twarzy smutny wyraz i postarzają, tracimy młodzieńczy wygląd, na którym tak bardzo nam zależy i który chcielibyśmy zachować jak najdłużej. Jak sobie z tym poradzić? Czy istnieją na to skuteczne sposoby? Dotychczas stosowano np. nici liftingujące i lifting chirurgiczny lub różne sposoby lipolizy czy liposukcji. Od bardzo niedawna w gabinetach pojawiła się najnowsza technologia ENDOLIFT, a tym samym nowoczesny zabieg laserowy, który stał się alternatywą dla inwazyjnej chirurgii plastycznej. Endolift jest zabiegiem jednorazowym, małoinwazyjnym i dającym natychmiastowy efekt.  Na czym polega jego unikalność? Jak to możliwe, że decydując się na ten zabieg, w czasie jednej procedury skutecznie pozbywamy się chomików i podbródka oraz liftingujemy skórę?

Endolift – zabieg nowej generacji

Bez wstrzykiwania żadnych substancji, bezpiecznie i skutecznie Endolift pozwala uzyskać znakomite efekty porównywalne do chirurgicznego liftingu, choć jest zabiegiem mało inwazyjnym. Jak to możliwe? Otóż jest to zasługą zastosowanej w laserze diodowym LASEmaR 1500 L fali długości 1470 nm, pochłanianej tak przez wodę, jak i tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu używane są cienkie mikrowłókna światłowodowe, które pozwalają dotrzeć z energią dokładnie tam, gdzie to potrzebne. Oznacza to brak konieczności generowania wysokiej energii świetlnej, co czyni zabieg bardziej bezpiecznym i mniej inwazyjnym. Dzięki temu zabiegowi mamy szansę odzyskać tzw. trójkąt młodości, czyli owal twarzy w kształcie litery V.

Jak dokładnie wygląda i działa zabieg? Wykonywany jest on przez wykwalifikowanego lekarza i nie wymaga znieczulenia ani specjalnego przygotowania. Pod skórę wprowadzane jest włókno mikro-optyczne, które pozwala oddziaływać i na skórę, i na tkankę tłuszczową. W ten sposób laser doprowadza do obkurczenia włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu oraz wywołuje termiczny efekt lipolityczny.

Idealny owal twarzy w czasie jednej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej

Endolift jednocześnie niszczy miejscowo zgromadzony tłuszcz oraz stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu, dzięki któremu skóra jest napięta i jędrna w miejscu wykonywania zabiegu. Jakie możliwości daje zabieg Endolift w praktyce? W ciągu jednej wizyty i krótkiego czasu rekonwalescencji, bez znieczulenia można wykonturować twarz, wygładzić drobne zmarszczki i ujędrnić skórę.

Dziś jeden bezpieczny i bardzo skuteczny zabieg wystarcza, by pozbyć się drugiego podbródka, zlikwidować tzw. „chomiki”, ujędrnić, wygładzić i zagęścić skórę nawet w najdelikatniejszych okolicach twarzy (np. dolna powieka), przywrócić owal twarzy, a także wymodelować i ujędrnić całą sylwetkę. Bowiem Endolift pozwala również przeprowadzić mało inwazyjny lifting i wyszczuplenie pośladków, okolicy kolan, ud, brzucha czy ramion.


 
17 godz. temu