Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2500
 • produkty:4013
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1152
 • komentarze:28059

Komentarze:

 • vanillacocco
  vanillacocco 2020-05-11 20:08:55 Czemu nie jak są pieniądze to i można urodę poprawiać. Sama bym coś poprawiła Haha
  Odpowiedzi (0)
 • Edyta Pohl
  Edyta Pohl 2020-04-24 15:42:42 bardzo ciekawy wpis.
  Odpowiedzi (0)
 • banna1989
  banna1989 2020-04-24 11:33:43 ciekawe.. i dość kuszące ;)
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2020-04-20 21:17:21 Co raz więcej jest takich bezinwazyjnych zabiegów i bardzo dobrze może kiedyś przyjdzie z takiego skorzystać
  Odpowiedzi (0)
 • kajablue 2020-04-17 13:42:25 Ja dostrzegam już moje pierwsze chomiki. Niestety, nic nie mogę z tym zrobić. Muszę się z nimi jakoś zaprzyjaźnić. Takie zabiegi są niedostępne u mnie w mieście, pozostaje mi pielęgnacja.
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2020-04-12 13:24:39 Nie zdecyduje sie na taki zabieg
  Odpowiedzi (0)
 • Ewabart
  Ewabart 2020-04-10 12:37:48 Medycyna estetyczna zaskakuje nowoczesnymi zabiegami, może kiedyś przyjdzie i mi sprawdzić efekty takich zabiegów
  Odpowiedzi (0)
 • madzik04-80
  madzik04-80 2020-04-09 23:31:49 ciekawe na jak długo utrzymuję się taki efekt!
  Odpowiedzi (0)
 • rycerzyk6
  rycerzyk6 2020-04-09 16:12:58 bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązania:)
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2020-04-08 06:39:03 Mi się wydaje że odpowiednie dbanie o siebie w zupełności wystarczy, a pozatym trzeba pogodzić się. Tym że się człowiek sgarzeje6wiecznie młodzi nie będziemy.. A takie zabiegi to na dodatek tylko w dużych miastach.
  Odpowiedzi (0)

Czy możliwe jest aby jednocześnie pozbyć się chomików, podwójnego podbródka i zliftingować owal twarzy


Zmarszczki to nie jedyna oznaka starzenia się skóry, z jaką każdy z nas musi się zmierzyć. Nawet niewielkie depozyty tłuszczu w okolicy chomików i podbródka, w połączeniu z wiotkością skóry i działającą z wiekiem siłą grawitacji, prowadzą do opadania tkanek i utraty młodzieńczego owalu twarzy. Jak sobie z tym poradzić w możliwie skuteczny, a zarazem jak najmniej inwazyjny sposób?

Zmarszczki, wiotkość i nieprawidłowy kontur twarzy to charakterystyczne oznaki starzenia, będące efektem sztywności włókien kolagenowych, brakiem elastyczności oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej. Najbardziej widać ją w obszarze żuchwy i podbródka, gdzie działająca na skórę siła grawitacji powoduje jej opadanie.

Właśnie wraz z pojawieniem się tzw. „chomików” i podwójnego podbródka, które nadają twarzy smutny wyraz i postarzają, tracimy młodzieńczy wygląd, na którym tak bardzo nam zależy i który chcielibyśmy zachować jak najdłużej. Jak sobie z tym poradzić? Czy istnieją na to skuteczne sposoby? Dotychczas stosowano np. nici liftingujące i lifting chirurgiczny lub różne sposoby lipolizy czy liposukcji. Od bardzo niedawna w gabinetach pojawiła się najnowsza technologia ENDOLIFT, a tym samym nowoczesny zabieg laserowy, który stał się alternatywą dla inwazyjnej chirurgii plastycznej. Endolift jest zabiegiem jednorazowym, małoinwazyjnym i dającym natychmiastowy efekt.  Na czym polega jego unikalność? Jak to możliwe, że decydując się na ten zabieg, w czasie jednej procedury skutecznie pozbywamy się chomików i podbródka oraz liftingujemy skórę?

Endolift – zabieg nowej generacji

Bez wstrzykiwania żadnych substancji, bezpiecznie i skutecznie Endolift pozwala uzyskać znakomite efekty porównywalne do chirurgicznego liftingu, choć jest zabiegiem mało inwazyjnym. Jak to możliwe? Otóż jest to zasługą zastosowanej w laserze diodowym LASEmaR 1500 L fali długości 1470 nm, pochłanianej tak przez wodę, jak i tkankę tłuszczową. Podczas zabiegu używane są cienkie mikrowłókna światłowodowe, które pozwalają dotrzeć z energią dokładnie tam, gdzie to potrzebne. Oznacza to brak konieczności generowania wysokiej energii świetlnej, co czyni zabieg bardziej bezpiecznym i mniej inwazyjnym. Dzięki temu zabiegowi mamy szansę odzyskać tzw. trójkąt młodości, czyli owal twarzy w kształcie litery V.

Jak dokładnie wygląda i działa zabieg? Wykonywany jest on przez wykwalifikowanego lekarza i nie wymaga znieczulenia ani specjalnego przygotowania. Pod skórę wprowadzane jest włókno mikro-optyczne, które pozwala oddziaływać i na skórę, i na tkankę tłuszczową. W ten sposób laser doprowadza do obkurczenia włókien kolagenowych i stymulacji fibroblastów do produkcji nowego kolagenu oraz wywołuje termiczny efekt lipolityczny.

Idealny owal twarzy w czasie jednej wizyty w gabinecie medycyny estetycznej

Endolift jednocześnie niszczy miejscowo zgromadzony tłuszcz oraz stymuluje wytwarzanie nowego kolagenu, dzięki któremu skóra jest napięta i jędrna w miejscu wykonywania zabiegu. Jakie możliwości daje zabieg Endolift w praktyce? W ciągu jednej wizyty i krótkiego czasu rekonwalescencji, bez znieczulenia można wykonturować twarz, wygładzić drobne zmarszczki i ujędrnić skórę.

Dziś jeden bezpieczny i bardzo skuteczny zabieg wystarcza, by pozbyć się drugiego podbródka, zlikwidować tzw. „chomiki”, ujędrnić, wygładzić i zagęścić skórę nawet w najdelikatniejszych okolicach twarzy (np. dolna powieka), przywrócić owal twarzy, a także wymodelować i ujędrnić całą sylwetkę. Bowiem Endolift pozwala również przeprowadzić mało inwazyjny lifting i wyszczuplenie pośladków, okolicy kolan, ud, brzucha czy ramion.


 
1 godz. temu