Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1894
  • produkty:3425
  • zabiegi:146
  • firmy:108
  • porady ekspertów:811
  • komentarze:13551

Komentarze:

miraDry – pot nie ma szans


Chciałabyś raz na zawsze zapomnieć o problemach z potem pod pachami? Masz już dość nieprzyjemnego zapachu, krępujących sytuacji i wpadek związanych z plamami na ubraniu? Jeśli tak, jesteś idealną kandydatką do zabiegu miraDry.

Dlaczego właśnie miraDry? Odpowiedź na to pytanie jest prosta. MiraDry to dziś jedyny zabieg skutecznie uwalniający od problemów z potem. Jest nieinwazyjny, w pełni bezpieczny i nie powoduje efektów ubocznych. Znane do tej pory metody, nie wytrzymują konkurencji. Po zabiegu miraDry przestajesz się pocić. Nie na kilka miesięcy, tylko na stałe. Tak, to jest możliwe!

Jak działa miraDry
Urządzenie bazuje na innowacyjnej technologii miraWave, polegającej na emisji energii mikrofalowej o częstotliwości 5,8 GHz. Strumień energii kierowany jest w dokładnie oznaczone wcześniej miejsca pod pachą i dociera wgłąb skóry, wprost do gruczołów potowych. Podgrzewa je i trwale uszkadza. Siła wiązki elektromagnetycznej jest indywidualnie dostosowywana do pacjenta. Zabieg nie ma negatywnego wpływu na funkcjonowanie organizmu, nie obniża progu wrażliwości skóry, nie zwiększa też wydzielania potu w innych okolicach ciała.

Przygotowania
Kilka dni przed zabiegiem należy dokładnie ogolić pachy. Na dwie godziny przed wizytą w klinice warto zażyć ibuprofen (400 mg). Zadziała nie tylko przeciwbólowo, zmniejszy również występujący po zabiegu niewielki obrzęk pach. Przygotowania w klinice polegają na zdezynfekowaniu skóry pach, a następnie przyłożenie do niej specjalnego szablonu. Chodzi o to, by precyzyjnie wyznaczyć miejsca podania znieczulenia (lidokaina, epinefryna) i przyłożenia głowicy urządzenia do skóry.

Podczas zabiegu
Jednorazowe przyłożenie głowicy do ciała trwa ok. 40 sekund. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Pacjenci czują ciepło pod skórą, a niektórzy krótkotrwałe lokalne uczucie gorąca, które nie powoduje dyskomfortu. Poza tym podczas zabiegu skóra jest chłodzona, co zapobiega jej przegrzaniu. Cała procedura, wliczając czas poświęcony na przygotowania i znieczulenie, trwa ok. godziny. Aby przyspieszyć rekonwalescencję, w domu warto stosować chłodzące okłady.

Efekty
Przede wszystkim, należy to jeszcze raz pokreślić, efekty zabiegu są trwałe. Gruczoły potowe zostają uszkodzone i nie produkują już potu. Koniec z plamami na ubraniu i nieprzyjemnym zapachem! Jeden zabieg zmniejsza ilość wydzielanego potu aż o 85 – 95%. Takiej gwarancji nie dawały stosowane wcześniej metody, jak botoks czy jonoforeza. Operacje chirurgiczne właściwie nie są już wykonywane ze względu na ryzyko powikłań. W większości przypadków, dla uzyskania satysfakcjonujących efektów, wystarczy tylko jeden zabieg. Jeśli jednak mamy do czynienia z nadpotliwością i problem jest nasilony, po trzech miesiącach zaleca się powtórkę – przeprowadzenie zabiegu uzupełniającego. Zabieg miraDry z pewnością do tanich nie należy, jednak uczucie ulgi i wyzwolenia od problemów z potem jest bezcenne!

Czas: ok. 1 godz. Cena: 4900 zł Adresy gabinetów: miradrypolska.pl


 
10 godz. temu