Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2054
  • produkty:3566
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:911
  • komentarze:18481

Komentarze:

Marzenie o bujnej czuprynie


Po urządzenie HairMax z pewnością chętnie sięgnąłby sam James Bond (gdyby oczywiście miał problemy z nadmiernym wypadaniem włosów). Jego działanie oparte jest na Technologii LLLT (Low Level Laser Therapy) czyli działaniu niskopoziomowego zimnego  światła czerwonego. Stosowane od dawna w medycynie światło lasera potrafi pobudzać naturalny wzrost włosów w każdej fazie ich rozwoju. Jak działa? Energetyzuje skórę, pobudza cebulki, zwiększa produkcję ATP, czyli nośnika energii w komórkach skóry głowy. Dzięki temu skutecznie wspomaga leczenie wypadania włosów, a jednocześnie wyraźnie poprawia ich wygląd, powodując zwiększenie ich gęstości i grubości oraz odżywiając włosy zniszczone. HairMax stworzono z myślą zarówno o mężczyznach jak i kobietach. Polecany jest nawet w najtrudniejszych przypadkach, kiedy za wypadanie odpowiadają czynniki dziedziczne.

Aby dowieść skuteczności działania urządzeń, HairMax przeprowadziło siedem badań klinicznych na prestiżowych amerykańskich uniwersytetach z udziałem 460 mężczyzn i kobiet, z problemem łysienia androgenowego. Ponad 90 procent badanych potwierdziło wzrost nowych włosów. Ponadto, badania nie wykazały żadnych szkodliwych skutków ubocznych przy użyciu jakiegokolwiek modelu lasera HairMax.
A mamy do dyspozycji aż cztery wygodne i łatwe w użyciu urządzenia. Dwa grzebienie laserowe HairMax LaserComb, których używa się niczym szczotki do włosów, przesuwając po skórze głowy zgodnie z sygnaliazcją oraz dwie opaski HairMax LaserBand - te nie wymagają nawet użycia rąk. Cały zabieg trwa od kilku do kilkunastu minut. Wystarczy wykonywać go 3 razy w tygodniu, aby uzyskać zauważalne efekty.

Informacje o punktach sprzedaży dostępne są na stronie hairmax.net.pl
Ceny:
-HairMax® LaserComb Prima 7 - 1 390 zł
- HairMax® LaserComb Ultima 12 - 2 090 zł
- HairMax® LaserBand 3 - 3 690 zł
- HairMax® LaserBand 41 - 2 690 zł.


 
4 godz. temu