Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2242
 • produkty:3750
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1054
 • komentarze:21255

Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-01-27 19:43:13 Odpowiednią organizacja i czas jest na wszystko nawet przy dzieciach. Ja mam nawet większą motywację by dążyć do wszystkiego przy dziecku
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-30 11:26:05 Chciałabym mieć na to wszystko czas
  Odpowiedzi (0)

MARLENA CIBOROWSKA - Jej aktywny dzień


Chcesz mieć piękne ciało? Przeczytaj, co radzi ekspert w tej dziedzinie: MARLENA CIBOROWSKA

Jestem osobą bardzo aktywą, nie tylko ze względu na fitness, ale i wiele zadań, których codziennie się podejmuję. Zależy mi na tym, aby dobrze się czuć i świetnie wyglądać. Dbam o siebie zdrowo się odżywiając, regularnie trenując i nigdy nie zapominam o wyglądzie zewnętrznym. Stosuję tylko naturalne i sprawdzone kosmetyki, które zapewniają mi 100% skuteczności.

SPOSOBY NA AKTYWNY DZIEŃ DLA CIEBIE:

Przede wszystkim nigdy o sobie nie zapomnij! Szczęśliwa żona i matka to kobieta, która czuje się dobrze sama ze sobą. Każdego dnia znajdź chwilę, aby się zrelaksować, zjeść smaczny posiłek, zrobić sobie domowe spa. Nie trać godzin na zastanawianie się co powinnaś zrobić, by poczuć się lepiej. Chwytaj dzień, pokochaj samą siebie i nagradzaj się drobnymi przyjemnościami.

Marlena Ciborowska: trenerka fitness, redaktorka portalu myfitness.pl oraz managerka w klubie fitness. Pozytywną energią zaraża na prowadzonych przez siebie treningach, wyciskając z każdego ostatnią kroplę potu. Mokra koszulka i pozytywne zmęczenie - to jej sposób na udane zajęcia. Pasjonatka zdrowego odżywania i gotowania. Aktywny tryb życia jest synonimem jej codzienności. W wolnych chwilach uwielbia jeździć na rowerze oraz czytać książki - zarówno romansidła, jak i zimne dreszczowce.

www.myfitness.pl

Tej wiosny Marlena testuje nowość marki ELANCYL: Slim Design Noc. Marka ELANCYL to pionier i ekspert w wyszczuplaniu.

ELANCYL była pierwszą marką, która wytyczyła kierunek rozwoju produktów wyszczuplających i antycellulitowych dzięki recepturom o unikatowej skuteczności, inspirowanych naturą i wspieranych przez standardy Laboratorium Farmaceutycznego Pierre Fabre Dermo-Cosmetique. Rygorystycznie dobrane substancje aktywne w połączeniu z wiedzą o fizjologii ludzkiego ciała pozwalają kreować skuteczne receptury, które przyjemnie się stosuje. Od lat ELANCYL oferuje kobietom innowacyjne rozwiązania, a formuły tych dermokosmetyków są synonimem najwyższej jakości. Ponieważ każda kobieta może cieszyć się zmysłowym i pięknym ciałem.


 
16 min. temu