Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2148
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19658

Komentarze:

Makijaż permanentny nude


Makijaż permanentny to doskonały sposób na podkreślenie naturalnego piękna. W delikatnej wersji potrafi zdziałać cuda i diametralnie odmienić wygląd kobiety. Makijaż permanentny to nie tylko zabieg podkreślający usta, oczy czy brwi, ale również pigmentacja naprawcza i medyczna.

Prekursorem makijażu permanentnego w Polsce jest Magda Bogulak, właścicielka największego w Polsce Centrum Makijażu Permanentnego oraz Sharley Medical Clinic & Day SPA w Warszawie. To właśnie Magda Bogulak ponad dwie dekady temu wprowadziła makijaż permanentny Long-Time-Liner® na polski rynek oraz poprowadziła szkolenia dla setek  specjalistów w Polsce. Sama również wykonała tysiące zabiegów. Linergistki z jej zespołu zdobywają czołowe miejsca na mistrzostwach makijażu permanentnego w Polsce.

Prawidłowo wykonany makijaż permanentny nie jest widoczny, podkreśla naturalną urodę pacjentki i wydobywa z niej, to co najpiękniejsze. Decydują się na niego panie, które cenią sobie wygodę, prowadzą aktywny tryb życia, zawsze chcą wyglądać świeżo i młodo.

Makijaż permanentny ust to idealne rozwiązanie dla osób, których czerwień wargowa wraz z upływem czasu zdecydowanie zbladła, które nie mogą lub nie mają czasu, aby co chwilę poprawiać makijaż lub nie pozwala im na to aktywny tryb życia.

Nude nie oznacza nudy

Nude to jeden z najmodniejszych kolorów ostatnich sezonów. To bezpieczny, stonowany kolor, idealny
dla każdej kobiety. Podkreśla naturalność, rozświetla skórę i sprawia, że wygląda ona delikatniej, jaśniej i bardziej świeżo.

Nude Long-Time-Liner® to nowość na rynku makijażu permanentnego. Dzięki bogatej, modnej i delikatnej kolorystyce w aż 6 odcieniach nude to idealna propozycja dla pań o różnych typach urody. Dzięki naturalnym kolorom usta wyglądają młodo, naturalnie, bardziej ponętnie i uwodzicielsko. I to przez całą dobę!

Chłodne typy urody

Nude  Pink

Nude Pink – odcień różu polecany osobom, którym zależy na delikatnym podkreśleniu ust. Idealny do chłodnych typów urody, pozwala osiągnąć bardzo naturalny, świeży efekt na ustach.

Nude Berry

Dla wszystkich kobiet lubiących modny kolor fuksji. Nude Berry to odcień polecany do chłodnych typów kolorystycznych, który świetnie sprawdza się przy niezbyt ciemnych ustach. Po wyłuszczeniu barwnika usta są delikatnie i naturalnie podkreślone w kolorze delikatnego fioletu.

Nude Passion

Nude Passion to chłodny róż, polecany do chłodnych typów kolorystycznych. Po wyłuszczeniu daje efekt bardzo naturalnych ust. To propozycja zdecydowanie dla pań, które stawiają na naturalny i świeży wygląd przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

„Ciepła” uroda:

Nude Love

To ciepły pudrowy beż, który po wyłuszczeniu zostawia na ustach naturalne, pudrowe wykończenie, jakby lekko zmatowione fluidem. Kolor ten polecany jest paniom o ciepłym typie kolorystycznym. Może być również zmieszany z innymi barwnikami Long-Time-Liner®, aby podkreślić urodę pacjentki (np. Strawberry, Raspberry, Wild Rose, czy Light Cherry).

Nude Brown

Nude Brown to kolejna nowość wśród barwników do ust Long-Time-Liner! Ten ciepły - również pudrowy - beż złamany różem polecany jest osobom o jasnych ustach, ceniących bardzo naturalny efekt makijażu. Nude Brown to barwnik z tonacji ciepłej.

Nude Rose

Nude Rose to kolejna propozycja Long-Time-Liner z kolekcji barwników do ust Nude. Jest to ciepły odcień porównywalny z innymi barwnikami Apricot i Mandarin, tylko że w pudrowej wersji. Ta pudrowa morela świetnie sprawdza się w przypadku ciepłych typów kolorystycznych oraz do ocieplenia i rozświetlenia zbyt chłodnych ust w ciemnym, „sinym” kolorze. Polecany zarówno w przypadku ciepłych karnacji, jak i chłodnych, unaczynionych skórach (ma w sobie niewielki odcień fioletowo-błękitny).

Makijaż permanentny to rozwiązanie dla kobiet, które chcą zawsze wyglądać świeżo i pięknie, którym szkoda czasu na poprawiania makijażu w ciągu dnia lub tego czasu nie mają. Teraz dzięki delikatnej wersji Nude Long-Time-Liner®, ich usta be względu na porę dnia (lub nocy) zawsze wyglądają świeżo, delikatnie i młodo.

 Więcej informacji na temat makijażu permanentnego: permanentnywarszawa.pl


 
13 min. temu