Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2148
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19657

Komentarze:

LightFusion – prosty sposób na piękną skórę


Lubisz zabiegi, po których skóra natychmiast wygląda o wiele lepiej, jest gładka, promienna i dobrze napięta? Wiadomo, każdy lubi. Tak właśnie działa LightFusion. Przetestowałyśmy i polecamy!

LightFusion to najnowsze osiągnięcie fototerapii LED. Urządzenie służy do zabiegów na twarz, podczas których działanie światła LED potęguje hydrożelowa maska.

Dla kogo
LightFusion działa dobroczynnie na każdego typu cerę. Najwiecej korzyści przyniesie skórze suchej, zmęczonej, mniej elastycznej, z pierwszymi zmarszczkami, o niezdrowym kolorycie. Zabieg warto również polecić przy problemach z przebarwieniami, ponieważ skutecznie wspomaga terapię usuwania plam. Poza tym, LightFusion przysłuży się także cerze wrażliwej, podrażnionej, ze zmianami naczyniowymi.
Jak to działa
Urządzenie LightFusion bazuje na świetle o dwóch długościach fali – 633 nm (widzialne światło czerwone) i 830 nm (bliska podczerwień). Fale światła w takiej konfiguracji działają szczególnie korzystnie na skórę, co potwierdzają wyniki wielu badań klinicznych. Światło emitują przylegające do skóry modułowe matryce diod LED. Nakłada się je na czoło, policzki i podbródek lub na szyję i dekolt.

Zalety
Lightfusion poprawia funkcjonowanie skóry, umożliwia jej sprawniejszą regenerację. Stymuluje produkcję włókien kolagenu i elastyny, dzięki temu zwię™ksza elastyczność‡ i jędrność cery. Zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i skuteczny. Można go łączyć z innymi zabiegami –mikrodermabrazją, peelingiem, mezoterapią i wypełniaczami. Ponieważ LightFusion przyspiesza gojenie, warto z niego korzystać po zabiegach laserowych, kiedy skóra jest zaczerwieniona i podrażniona.

Podczas zabiegu
Przygotowania polegają na dokładnym oczyszczeniu skóry. Następnie nakładana jest hydrożelowa maska, która oprócz pielęgnacji zwiększa zdolność pochłaniania światła LED przez skórę. Maska zawiera morski kolagen, wyciągi roślinne i algi. Po kilku minutach naświetlania można odczuwać przyjemne ciepło. Na koniec resztki maski są wklepywane w skórę. Sam zabieg trwa 10 minut. Jeśli doliczyć czas na przygotowana, nie zabiera więcej jak kwadrans. Ostatni etap to wieczorna pielęgnacja. Należy nałożyć Lightfusion Sleep Recovery Cream, który wzmacnia efekty zabiegu. Krem w saszetkach jest dostępny w gabinecie.

Efekty
Poprawa wyglądu skóry jest widoczna natychmiast. Długotrwały efekt, utrzymujący się nawet przez kilka miesięcy, zapewnia seria 4 zabiegów. O wrażenia po Lightfusion poprosiliśmy nasze testerki.

Ania: Zwróciłam uwagę na to, że składniki maseczki są pochodzenia roślinnego. To dla mnie ważne. Po zabiegu skóra była gładsza, zmarszczki wokół oczu znacznie płytsze, a pory węższe. Krem na noc – rewelacyjny. Rano zbudziłam się ze świetlistą, młodszą cerą. Super!

Magda: Przyjemny, relaksujący zabieg. Nie zabiera dużo czasu, można na niego wyskoczyć podczas przerwy w pracy. Po zabiegu skóra stała się gładka, czułam, że jest dobrze nawilżona. Moim probierzem skuteczności zabiegów jest jednak owal twarzy. A po Lightfusion widzę, że skóra w tej okolicy jest wyraźnie lepiej napięta. Co jeszcze? Zachwyciłam się efektem dzień po. To świeża, promienna cera i dziewczęcy look.

Nina: Zauważyłam, że skóra jest niezwykle delikatna i miła w dotyku, ma też ładniejszy koloryt. Chętnie powtórzyłabym zabieg, zafundowałabym go sobie np. dzień przed wielkim wyjściem.
lightfusion.pl


 
4 godz. temu