Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2148
  • produkty:3647
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:976
  • komentarze:19658

Komentarze:

Kwasy dobre na wszystko


Po lecie do gabinetów medycyny estetycznej zgłaszają się, pacjenci którzy myślą o możliwie nieinwazyjnej poprawie wyglądu swojej skóry, która przez nadmierną ekspozycję na słońce stała się przesuszona pozbawiona blasku. Wiele z nich szuka również pomocy u specjalistów w walce z posłonecznymi przebarwieniami i niedoskonałościami swojej cery. W tego rodzaju terapiach lekarze jak i kosmetolodzy rekomendują zabiegi z wykorzystaniem kwasów. Nowatorskie preparaty na bazie różnych składników można dopasować indywidualnie do potrzeb każdego pacjenta, co nadaje kierunek terapii i wpływa na jej ostateczny efekt.

Dla osób z charakterystycznym problemem, ukierunkowanych na kurację np. przciwtrądzikową, na  przebarwienia lub antiaging; specjaliści w hiszpańskim laboratorium PH Formula stworzyli kilka linii zabiegowych A.G.E  A.C.N.E  V.I.T.A.C.  C.R.1 Complex co umożliwia tak jak było wspomniane wcześniej precyzyjny dobór zabiegu, uwzględniając wrażliwość skóry i konkretny problem występujący u pacjenta.

Resurfacing preparatami ph Formuła polega na intensywnej stymulacji głębszych warstw skóry do odnowy, co skutkuje przebudową jej struktury i tzw. remodelingiem. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu unikalnych składników  na bazie kwasów, opracowanych tak, by zminimalizować negatywne skutki występujące przy tradycyjnych peelingach. Co ważniejsze, preparaty PH Formula zawierają kompleks PH-DVC, który zmniejsza ryzyko powstawania podrażnień i stanów zapalnych po zabiegu. Dodatkowo kompleks ten posiada właściwości hydrofilne i hydrofobowe, które umożliwiają lepsze wnikanie substancji aktywnych zawartych w peelingach w głąb skóry. Oprócz mieszanki kwasów, preparaty PH Formula zawierają odpowiednio dobrane substancje aktywne z powodzeniem wykorzystywane w medycynie estetycznej i kosmetologii już od wielu lat.

Osobom, którym zależy na odmłodzeniu, wygładzeniu zmarszczek, poprawie napięcia skóry, polecana jest linia PH Formula A.G.E. Jest to peeling na bazie kwasu migdałowego i retinolu, działa przeciwzmarszczkowo, silnie wygładzająco oraz rozświetlająco, dodatkowo zmniejsza przebarwienia.  

Trudny do leczenia trądzik różowaty (w fazie remisji) oraz chroniczne zaczerwienienia wrażliwej skóry naczyniowej pomaga zredukować peeling PH Formula C.R. 1 Complex. Jest to peeling na bazie odpowiednio skomponowanych i stężonych kwasów (migdałowego, salicylowego i mlekowego) oraz retinolu. Wykazuje silne właściwości antybakteryjne, które pomagają niszczyć drobnoustroje odpowiedzialne za wykwity w trądziku różowatym i zaczerwienienie skóry.

Zmiany barwnikowe skutecznie rozjaśnia PH Formula V.I.T.A.C. Radiance. Jest to peeling na bazie czystej witaminy C, która ma właściwości przeciwutleniające, reguluje produkcję melaniny oraz aktywuje powstawanie kolagenu. Peeling zawiera wysoko przyswajalną witaminę C w maksymalnym możliwym poziomie stężenia. Nałożony na skórę, natychmiastowo dodaje cerze blasku i świeżości. Działa antyrodnikowo i reguluje produkcję melaniny, czyli barwnika, który wpływa na powstawanie przebarwień skóry. Retinol zawarty w V.I.T.A. C odbudowuje komórki, dzięki czemu mniej widać drobne linie i zmarszczki, a skóra staje się gładka i odmłodzona.

Na kłopoty z trądzikiem PH Formula  przygotowała linie A.C.N.EPreparat na bazie kwasu pirogronowego przeznaczony jest do cery trądzikowej, tłustej z rozszerzonymi porami. Peeling skutecznie łagodzi zmiany na skórze, zmniejsza zaskórniki i łojotok.

PH Formula S.O.F.T. Resurfacing Cream to unikalna mieszanka kwasów, która pomaga w wygładzeniu, oczyszczeniu i odnowie komórkowej skóry. Peeling działa jak mikrodermabrazja, lecz jest bezpieczniejszy i skuteczniejszy. Ma właściwości przeciwzmarszczkowe, odbudowujące i warto nim poprzedzić inne kuracje odmładzające.

Zabiegi peelingami chemicznymi nie zawsze powinny nam się kojarzyć tylko z intensywnym złuszczaniem, obecnie na rynku występują również preparaty na bazie kwasów którymi uzyskujemy efekt rozjaśnienia, odświeżenia cery bez wyłączenia pacjenta z codziennej aktywności. Do tej grupy preparatów zaliczamy zabieg PRX- T, którego oryginalna formuła połączenia kwasu TCA (trójchlorooctoego) i wody utlenionej nie uszkadza skóry, a wyłącznie stymuluje jej czynniki wzrostu co poprawia napięcie, ujędrnienie i rozjaśnienie skóry twarzy szyi czy dekoltu.

Peelingi chemiczne to nieodzowny element pielęgnacji skóry w gabinecie medycyny estetycznej. Odgrywają one niezwykle ważną rolę w procesach regeneracji, powodując przebudowę naskórka poprzez pobudzanie warstwy podstawnej do produkcji nowych komórek. Nie ma znaczenia czy poddamy się kuracji bardziej lub mniej inwazyjnej, ponieważ każdy rodzaj zabiegu na bazie kwasów wpłynie na ogólną poprawę wyglądu naszej skóry,  a tym samym i naszego samopoczucia. 

Zabiegi można wykonać w Instytucie MEDESTETIS.


 
31 min. temu