Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:1975
  • produkty:3506
  • zabiegi:147
  • firmy:108
  • porady ekspertów:877
  • komentarze:17802

Komentarze:

Idealny dekolt na lato


Marzysz o dekolcie idealnym? Intensywnie nawilżonym, gładkim, jędrnym i sprężystym… Możesz mieć właśnie taki! Wystarczy, że intensywnie nawilżysz go… trochę głębiej niż działa krem! A wcześniej ujędrnisz bezinwazyjnie za pomocą liftingu termicznego. Program letniej rewitalizacji dekoltu opracowała dr Agnieszka Bliżanowska, specjalista dermatolog i ekspert Centrum Medycyny Estetycznej WellDerm.

 

– Nowoczesne kobiety, aktywnie korzystające z możliwości, jakie daje im medycyna estetyczna, mają zadaniowe podejście do tematu. Jeśli chcą z dumą pokazywać światu swój dekolt już tego lata, potrzebują konkretnego rozwiązania – mówi dr Agnieszka Bliżanowska. Ekspert medycyny estetycznej i specjalista dermatolog WellDerm (www.wellderm.pl) zastrzega, że letnie miesiące to już nie czas na wygładzające peelingi medyczne i zagęszczający skórę laserowy resurfacing, w ten sposób warto rewitalizować dekolt jesienią. A teraz jest właśnie pora na błyskawiczny efekt WOW, który zapewni mix liftingu termicznego z wygładzająco-regenerującą formułą kwasu hialuronowego.

Szybkie SOS na dekolt jest dla Ciebie, jeśli w zakładaniu mocno wyciętych pod szyją bluzek i sukienek przeszkadzają Ci:

  • siateczka drobnych zmarszczek na dekolcie spowodowana nadmiernym przesuszeniem skóry;
  • śpiochy – czyli pionowe zmarszczki, które utrzymują się nie tylko po obudzeniu, ale zostają na dekolcie dużej i dowodzą spadku gęstości skóry
  • wiotka, poszarzała i matowa skóra dekoltu.

 

Jak wygląda wakacyjne SOS dla dekoltu?

Pierwsza dobra informacja jest taka, że gwiazdorski dekolt możesz uzyskać nawet w środku lata. Zabiegi tworzące program mogą być wykonywane bez względu na pogodę za oknem. Drugi plus, SOS dla dekoltu nie wymaga od ciebie ograniczenia normalnej aktywności.

Krok 1

Lifting termiczny Zaffiro to mistrzowski zabieg ujędrniający, który daje natychmiastowy efekt obkurczenia poluzowanych włókien kolagenowych – od razu widzisz ujędrnienie – a w dłuższym okresie narastający efekt liftingu dzięki pobudzeniu produkcji nowego kolagenu. Po Zaffiro wiotczejąca skóra dekoltu szybko napina się i wygładza, a potem stopniowo jeszcze zagęszcza i pogrubia, czyli zwiększa objętość. Zaffiro wykorzystuje moc podczerwieni, jest więc zabiegiem całkowicie bezinwazyjnym. Fale IR oznaczają dla Ciebie tylko to, że będziesz odczuwać ciepło w momentach emisji impulsów.

Krok 2 i 3

Aby zintensyfikować efekt, dr Agnieszka Bliżanowska zaleca powtórzenie Zaffiro po 2 tygodniach. Twój dekolt będzie wtedy jeszcze silniej zliftingowany, a produkcja nowego kolagenu intensywna. Podczas tej samej wizyty ekspert WellDerm podaje na rejon dekoltu Restylane Skinboosters. – To iniekcyjny zabieg, który nazywam pomostem między mezoterapią a wypełniaczem, ponieważ nie tylko świetnie nawilża, lecz także wygładza, a do tego pobudza skórę do regeneracji – mówi dr Agnieszka Bliżanowska. – Kwas hialuronowy w formie stabilizowanej podany podskórnie wykazuje przedłużone działanie na głębokie warstwy skóry. Regeneracja, którą wywołuje, prowadzi do jeszcze silniejszego zagęszczenia poprzez pobudzenie komórek do produkcji pożądanego w skórze kolagenu – dodaje ekspert Centrum WellDerm w Warszawie i Wrocławiu.

Efekty

Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Dekolt napina się i wygładza po termoliftingu, a zastosowanie na finał preparatu Restylane Skinboosters sprawia, że skóra staje się silnie nawilżona, wygładzona i zliftingowana, a także intensywnie pobudzona do regeneracji. Wzrasta elastyczność i jędrność dekoltu. Cieszysz się całe lato i zachwycasz jego urodą, a na dodatek skóra cały czas pracuje, by z dnia na dzień twój dekolt wyglądał jeszcze lepiej.

 

 


 
20 godz. temu