Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2606
 • produkty:4100
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1164
 • komentarze:29962

Komentarze:

 • malinka 2019-11-07 11:43:07 Własnie o nim myślę by go sobie zakupić
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2018-12-29 15:59:54 Olejki do ciała ja jetem nimi zauroczona
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-29 15:43:56 Bardzo lubię te olejki miałam kilka i zawsze byłam zadowolona
  Odpowiedzi (0)
 • madzik04-80
  madzik04-80 2018-10-04 21:03:14 Koniecznie trzeba zakupić przy najbliższych zakupach w Rossmannie
  Odpowiedzi (0)
 • Joanna Katarzyna Walczyk 2017-02-08 16:02:39 Jestem bardzo zadowolona. Olejek jest bardzo dobry na blizny oparzeniowe. Skóra jest miękka.
  Odpowiedzi (0)
 • magda21
  magda21 2017-01-28 14:34:16 Ja jestem po prostu nim zachwycona. Wystarczy kilka kropel i relaks gwarantowany. Po kąpieli moja skóra jest delikatna jak skóra mojego synka po użyciu oliwki. Delikatna i nawilżona.
  Odpowiedzi (0)

Gładka jak jedwab, słodka jak migdał


Sucha i wrażliwa skóra wymaga szczególnej troski. Odpowiednio traktowana na powrót stanie się gładka, miękka i elastyczna. Konieczna jest systematyczna pielęgnacja i kosmetyk, który sprosta oczekiwaniom wymagającej skóry. 

Kojąca pielęgnacja

Sucha i wrażliwa skóra uzbrojona jest w cienką ochronną powłokę hydrolipidową, która łatwo ulega uszkodzeniu, a właściwie rozszczelnieniu. W spoiwie międzykomórkowym, które można porównać do cementu scalającego komórki, powstają ubytki. Skórze zaczyna brakować wody i lipidów (tłuszczy). Niedostatecznie nawilżona traci gładką powierzchnię. W im gorszym jest stanie, tym większe prawdopodobieństwo, że zareaguje podrażnieniem na kontakt z niektórymi składnikami kosmetyków czy szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Zadaniem kosmetyków jest udział w odtworzeniu prawidłowej struktury skóry, wypełnienie ubytków poprzez naprawę zniszczonej frakcji lipidowej. Powstała w ten sposób bariera wzmocni i uszczelni naskórek. Nie zawiodą wyznaczone do tego zadania olejki. Szybko przywrócą odpowiednie nawilżenie, zneutralizują uczucie dyskomfortu z powodu ściągniętej skóry. Nakładaj je zawsze bezpośrednio po kąpieli na lekko wilgotne jeszcze ciało.

Migdałowy specjał

Kneipp® Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra został stworzony na bazie holistycznej filozofii marki. Jego receptura bazuje na naturalnych olejach roślinnych, które poprawiają elastyczność skóry, regenerują i wzmacniają jej naturalną barierę hydrolipidową, pomagają zachować prawidłowe nawilżenie. Główną rolę powierzono olejkowi odpowiedniemu dla wymagającej skóry wrażliwej. To naturalny olejek ze słodkich migdałów, który łagodzi uczucie napięcia, zapobiega podrażnieniom i przywraca skórze równowagę. Olejek migdałowy, zaliczany do najcenniejszych olejków roślinnych, wyróżnia wyjątkowo wysoka zawartość esencjonalnych kwasów tłuszczowych – oleinowego i linolowego. Sam Sebastian Kneipp twierdził, że olejek migdałowy powinien zajmować jedno z pierwszych miejsc wśród olejków w domowej apteczce. Intensywne działanie pielęgnujące olejku migdałowego uzupełnia witamina E,  regenerujący olejek arganowy oraz łagodny olejek słonecznikowy. Kneipp® Olejek do ciała Kwiat migdała Jedwabna skóra szybko się wchłania, jest neutralny, nie powoduje alergii. Położne polecają go kobietom w ciąży. 

Przyjemnie w kąpieli
Serię Kwiat migdała Jedwabna skóra uzupełniają dwa kosmetyki. Balsam pod prysznic Kneipp® Kwiat migdała Jedwabna skóra jest przeznaczony do codziennego mycia suchej i wrażliwej skόry. Łagodnie oczyszcza, intensywnie pielęgnuje. Ogranicza utratę wilgoci i wspiera utrzymanie ochronnej warstwy skóry już na etapie kąpieli pod prysznicem. Olejki migdałowy i olejek jojoba oraz masło shea trwale chronią skórę przed wysuszeniem. Balsam pod prysznic, jak i pozostałe kosmetyki migdałowej serii, wygładza ciało i nadaje mu wyjątkowo przyjemny zapach. Kompleksowo zadba o skórę również Pielęgnujący olejek do kąpieli Kneipp® Kwiat migdała Jedwabna skóra. Jego formuła to aż 94% czystego olejku migdałowego, który wyrόwnuje utratę nawilżenia i uszczelnia naturalną hydrolipidową ochronną barierę skóry. Wysoka zawartość esencjonalnych kwasόw tłuszczowych to gwarancja miękkiej i aksamitnej skóry.

 Olejek do ciała Kneipp® Kwiat migdała Jedwabna, ok. 26,99 zł/100 ml/drogerie Hebe, Rossmann i Super-Pharm

Balsam pod prysznic Kneipp® Kwiat migdała Jedwabna skóra, 14,99 zł/200 ml/drogerie Hebe

Pielęgnujący olejek do kąpieli Kneipp® Kwiat migdała Jedwabna skóra, 5,99 zł/20 ml/drogerie Rossmann i Super-Pharm

www.kneipp.pl


 
3 godz. temu