Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2092
  • produkty:3603
  • zabiegi:149
  • firmy:108
  • porady ekspertów:951
  • komentarze:19102

Komentarze:

Brak komentarzy

Fotoodmładzanie skóry


Fotoodmładzanie, to metoda regeneracji  skóry za pomocą światła, nazywana również bezinwazyjnym liftingiem.

Termolifting NIR wykorzystuje w swoim działaniu światło podczerwieni. Miejscowe rozgrzanie skóry wywołuje produkcję nowego kolagenu, co wpływa na znaczną poprawę napięcia i zagęszczenia skóry. Zabieg poprawia owal twarzy- redukuje ,,chomiki” oraz ,,drugi podbródek”, wpływa znacząco na spłycenie zmarszczek, a także wyrównanie kolorytu skóry. W celu osiągnięcia najlepszych efektów zalecana jest seria 4-6 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych.

Zabieg Clear Lift wykorzystujący możliwości lasera Q-Switch, jest jednym ze skuteczniejszych zabiegów nieablacyjnej terapii laserowego odmładzania skóry. Podczas zabiegu skóra zostaje intensywnie pobudzona do rozpoczęcia procesów regeneracyjnych oraz następuje przyspieszona produkcja nowego kolagenu i elastyny. Efekty jakich można spodziewać się po zabiegu to spłycenie zmarszczek, zwężenie porów, rozjaśnienie przebarwień, poprawa jędrności i elastyczności skóry. Clear Lift nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, dzięki czemu nie dochodzi do uszkodzeń zewnętrznej warstwy skóry. Zabieg jest bezbolesny oraz pozwala natychmiast wrócić do codziennej aktywności. Rekomendowana seria zabiegów, to 3 do 5, w odstępach: pierwsze dwa jeden raz w tygodniu, a kolejne co trzy tygodnie.

„Każda pacjentka chce mieć gładką, napiętą skórę o jednolitym kolorycie. Jesień to czas na wykonanie zabiegów laserowych, które sprawią, że skóra zacznie się przebudowywać. Zalecam łączenie obydwu terapii, dzięki którym efekty będą jeszcze bardziej spektakularne” – podkreśla Monika Sawa, ekspert kosmetologii w Klinice Promedion.

www.klinikapromedion.pl


 
2 godz. temu