Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2594
 • produkty:4090
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1164
 • komentarze:29550

Komentarze:

 • paula7idobrzejest
  paula7idobrzejest 2020-07-17 21:08:52 Reportaż oczywiście będę mieć i film i zdjęcia. Z tego najważniejszego dnia chcę mieć piękną pamiątkę, a co do dodatkowych atrakcji to jeszcze nie wiem
  Odpowiedzi (0)
 • paula7idobrzejest
  paula7idobrzejest 2020-07-17 21:07:55 też się zastanawiamy nad okrągłymi stolikami na weselu, z jednej strony lepiej będzie rozmawiać gościom, ale z drugiej dużo ciężej jest potem z rozplanowaniem ich usadzenia.
  Odpowiedzi (0)
 • rycerzyk6
  rycerzyk6 2019-08-15 19:21:23 wszystko na najwyższym poziomie szacun:0
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2018-12-28 12:27:29 Atrakcje na takim weselu są istotnym punktem zabawy
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2018-12-26 15:51:43 Najważniejsze żeby czuć się dobrze w tym dniu nie koniecznie aż tak wykwintnie
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2018-12-13 20:20:00 Najfajniejsze wesele kiedy wszyscy goście bez wyjątku młodsi czy starsi dobrze sie bawią
  Odpowiedzi (0)
 • Ewabart
  Ewabart 2018-10-13 21:07:08 Teraz wystawne te wesela ja mialam.na 30 osób za wszystko zapłaciliśmy sami, a nasze weseele wspominają wszyscy na luzie super fajnie
  Odpowiedzi (0)
 • madzik04-80
  madzik04-80 2018-10-13 19:43:26 Czego to już nie wymyśla.Ja miałam kameralny ślub i żyję.
  Odpowiedzi (0)

Duże przyjęcie weselne z klasą – pięć najnowszych trendów


Czy przygotowania do przyjęcia weselnego na więcej niż dwieście osób przebiegają inaczej niż w przypadku bardziej kameralnej imprezy? Według ekspertów z Rezydencji Miętowe Wzgórza pod Warszawą, poszczególne etapy od strony organizacyjnej wyglądają podobnie. Diabeł jednak jak zwykle tkwi w szczegółach. Oto pięć trendów, charakterystycznych dla ekskluzywnych przyjęć weselnych na dwieście, a nawet trzysta osób. Jeśli chcesz, aby Twoje przyjęcie było wyjątkowe, może poniżej znajdziesz inspirację.

 1. KOKTAJL PARTY

W przypadku dużej liczby gości składanie życzeń parze młodej może zająć nawet półtorej godziny. Aby wszystkim umilić oczekiwanie  albo zająć tych, którzy już pogratulowali nowożeńcom, miłym akcentem może być koktajl party. Obiekt, w którym odbywa się przyjęcie weselne, serwuje wtedy finger food oraz napoje (z procentami i bez), wszystko przy akompaniamencie kwartetu smyczkowego.

 1. ATRAKCJE DODATKOWE

Pary młode, które organizują przyjęcie weselne na ponad dwieście osób, mają zwykle do dyspozycji spory budżet. Przeznaczają większe środki na dekoracje kwiatowe, wstawiają na przyjęcie tzw. candy bary, przygotowane przez cukierników i zaaranżowane przez dekoratorkę. – Państwo młodzi pozwalają też sobie na więcej szaleństwa w zakresie organizacji atrakcji dodatkowych - mówi Jakub Urbaniak, właściciel Rezydencji Miętowe Wzgórza. – Mieliśmy u nas na przykład przyjęcie weselne, podczas którego samolot krążył nad obiektem i zrzucał parze młodej kwiaty.

 1. SALONIK

Pary organizujące wesele na dwieście-trzysta osób coraz częściej do ślubu przygotowują się nie w domu, lecz w obiekcie, w którym wydawane jest przyjęcie. Oczywiście, nadal odbywa się to w towarzystwie najbliższych, w specjalnie przygotowanym na tę okazję saloniku, z odpowiednią otoczką. To nie tylko spore udogodnienie, ale też ułatwienie pod kątem zdjęciowym, wszystkie fotografie z przygotowań powstają bowiem wtedy w podobnym klimacie.

 1. REPORTAŻ

Kamera podczas wesela? Jak najbardziej, od lat. Teraz jednak pary młode chętnie dokumentują nie tylko sam ślub i przyjęcie weselne, ale też różne etapy przygotowań, począwszy od przebitek z okresu narzeczeństwa, po wybór obrączek czy sukni ślubnej. Powstaje potem reportaż, który można montować w różnej długości filmiki. Przez państwa młodych takie wideo nazywane jest często teledyskiem. Jego pierwszą wersję często można zobaczyć już podczas weselnego przyjęcia, około 1:00 w nocy.

 1. TYLKO OKRĄGŁE

Okrągłe stoły to element zachodniej tradycji, chętnie adaptowany na potrzeby naszych przyjęć weselnych. Wyglądają wytwornie i stwarzają dobre warunki do rozmów w kameralnym gronie, umożliwiając jednocześnie przesiadanie się z jednego miejsca w drugie i integrację gości. W przypadku wesel na więcej niż dwieście osób, okrągłe stoły to niemal standard.

Organizacja dużego przyjęcia weselnego jest niewątpliwie ekscytującym przedsięwzięciem, w tym przypadku jest jednak szczególnie ważne, aby otoczyć się gronem profesjonalistów. Jeśli będziemy mieli wokół siebie osoby, które podpowiedzą i doradzą, na pewno będziemy zadowoleni z finalnego efektu. 


 
15 min. temu