Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2539
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1159
  • komentarze:28616

Komentarze:

Dodatkowa energia w jesienne dni dla szarej i zmęczonej skóry?


Jesienne przesilenie to nie tylko spadek formy, czy gorsze samopoczucie. Często dochodzi także do pogorszenia kondycji naszej skóry.  W takie dni warto sięgnąć po produkty bogate w witaminę C. Ten składnik to silna dawka energii dla skóry narażonej na stres, poszarzałej, o widocznej utracie witalności. W gamie produktów z witaminą C znajdziemy dwa produkty: L.AA. 20% Wspaniała Noc oraz L.AA. 25% Cudowna Skóra, czyli najmocniejsze na rynku antyoksydanty oraz maksymalna ochrona skóry przed działaniem wolnych rodników, które pozwolą zniwelować skutki jesiennego przesilenia.

Witamina C to jeden z silniejszych przeciwutleniaczy, od wielu lat stosowany w kosmetologii – nie tylko w profilaktyce przeciwstarzeniowej – ale również jako skuteczny środek na oznaki już starzejącej się skóry, jak zmarszczki czy zmiany pigmentacyjne. Pomaga wyrównać koloryt skóry oraz zmniejszyć widoczne na niej przebarwienia.

Witamina C zawarta w produktach Be Ceuticals:

NA DZIEŃ - BE CEUTICALS L.AA. 25% - KWAS ASKORBINOWY + KWAS LIPONOWY - CUDOWNA SKÓRA - MAKSYMALNA OCHRONA PRZECIWUTLENIAJĄCA - POJEMNOŚĆ: 15 ML, CENA: OK. 210 PLN

Zawiera najwyższe dostępne stężenie witaminy C. BE CEUTICALS L.A.A. 25% CUDOWNA SKÓRA pomaga zwalczać szkodliwe działanie wolnych rodników oraz zapobiega uszkodzeniom skóry. Zawarty w produkcie kwas askorbinowy stymuluje produkcję kolagenu, wzmacnia naczynia krwionośne i hamuje proces melanogenezy. Dzięki połączeniu z kwasem liponowym o działaniu detoksykującym, oczyszcza skórę ze szkodliwych substancji i toksyn. Zmarszczki i plamy pigmentacyjne są mniej widoczne. Skóra jest jasna, promienna i młodsza.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż na skórę twarzy, szyi i dekoltu od 2 do 4 kropli BE CEUTICALS L.A.A. 25% CUDOWNA SKÓRA. Delikatnie masuj ją opuszkami palców, aby pobudzić krążenie. U niektórych osób może wystąpić lekkie mrowienie, co jest normalną reakcją skóry i zmniejsza się przy każdej kolejnej aplikacji. Stosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu.

NA NOC - BE CEUTICALS L.AA. 20% - KWAS ASKORBINOWY + TRIPEPTYDY - WSPANIAŁA NOC - POJEMNOŚĆ: 15 ML, CENA: OK. 210 PLN

Zawiera rewolucyjną formułę, aby odmłodzić skórę nocą. Witamina C pobudzi proces produkcji kolagenu oraz pomoże zmniejszyć uszkodzenia powstałe w wyniku działania wolnych rodników. Tripeptydy zawarte w serum zwiększają działanie przeciwzmarszczkowe kwasu askorbinowego, stymulują syntezę kolagenu w fibroblastach oraz wpływają na elastyczność i odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Po zastosowaniu na noc serum BE CEUTICALS L.A.A. 20% WSPANIAŁA NOC, tuż po przebudzeniu skóra będzie gładka, miękka w dotyku, a zmarszczki i drobne linie mniej widoczne.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż przed snem na skórę twarzy, szyi i dekoltu od 2 do 4 kropli BE CEUTICALS L.A.A. 20% WSPANIAŁA NOC. Na początku stosowania produktu u niektórych osób może pojawić się delikatne mrowienie, które znika po kilku aplikacjach.


 
2 godz. temu