Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2332
 • produkty:3851
 • zabiegi:149
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1091
 • komentarze:23129

Komentarze:

 • Alicja Foltys
  Alicja Foltys 2019-07-09 10:09:33 Ale fajne żele do rąk *-*
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2019-07-02 20:53:57 Bardzo dobra opcja kiedy jesteśmy dłużej na mieście szczególnie z dziećmi
  Odpowiedzi (0)
 • Kolastyna74
  Kolastyna74 2019-06-27 14:21:11 Zel buble gum mnie zainteresował ciekawe jak pachnie
  Odpowiedzi (0)
 • rycerzyk6
  rycerzyk6 2019-06-27 14:20:12 carex mam w torebce obowiązkowo,używam zwłaszcza latem ,rece się pocą ,a żel dobrze myje i nie podrażnia skóry:)
  Odpowiedzi (0)
 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-06-26 21:45:27 Jak dla mnie to jest fajna opcja podczas Gd jesteśmy na wakacjach wiadomo nie zawsze mamy możliwość umycia rąk a właśnie dzięki carex daje nam świeżość i oczyszczenie rąk.
  Odpowiedzi (0)

Czyste dłonie na okrągło


Gdy nadchodzi lato, w pełni wykorzystujemy pogodę i planujemy mnóstwo aktywności na cały dzień. Wychodzimy z mieszkania wczesnym rankiem, a wracamy często długo po zachodzie słońca. Pamiętajmy, by chronić dłonie gdy jesteśmy poza domem i mieć przy sobie dla nich odpowiednią ochronę. Antybakteryjne i oczyszczające żele do rąk Carex są pomocne zawsze wtedy, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody. Dzięki nowym, poręcznym opakowaniom nie zajmą wiele miejsca w torebce czy plecaku. Do wyboru jest aż 5 wariantów - różnią się zapachami i są dopasowane do indywidualnych potrzeb skóry.

Marka Carex, prezentuje oczyszczające i antybakteryjne żele do rąk w nowych opakowaniach. które sprawdząsię w każdej sytuacji.Ich kształt i pojemność sprawiają, że z łatwością zmieszczą się nawet w najmniejszej torebce czy podróżnej nerce. Żele od Carex będą pomocne nie tylko w trakcie wyjazdów, ale także w codziennych sytuacjach, kiedy nie mamy możliwości, by umyć dłonie wodą i mydłem. Warto je zatem zabrać również na plac zabaw, boisko, na spacer z psem, zakupy czy przed kolacją na mieście. W ofercie znajduje się 5 rodzajów, odpowiadających na różne potrzeby konsumentów. Warianty podstawowe o działaniu antybakteryjnym – Aloe Vera, Sensitive oraz nowość, Original usuwają nawet do 99,99% bakterii z powierzchni skóry. Dwa warianty Fun Edition o słodkich zapachach dedykowane najmłodszym- Strawberry Laces oraz nowość – Bubble Gum, łagodnie, ale skutecznie oczyszczają dłonie.

Nowość! Carex oczyszczający żel do rąk Bubble Gum  - Oczyszczający żel do rąk o słodkim zapachu gumy do żucia, stworzony specjalnie  dla dzieci już powyżej 3 roku życia (do użycia pod opieką dorosłego). Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom beztroskiej zabawy!

Nowość! Carex antybakteryjny żel do rąk Original - Klasyczna propozycja żelu antybakteryjnego o świeżym, neutralnym zapachu. Dzięki niemu ręce będą odświeżone i higienicznie czyste.

Carex antybakteryjny żel do rąk Aloe Vera - Antybakteryjny żel do rąk wzbogacony o ekstrakt z aloesu. Charakteryzuje go subtelny i przyjemny zapach.

Carex oczyszczający żel do rąk Strawberry Laces - Różowy, oczyszczający żel do rąk kusi zapachem słodkim niczym żelki o smaku truskawek. Nie tyko zadba o nasze dłonie, ale może stać się także kolorowym elementem torebki czy plecaka.

Carex antybakteryjny żel do rąk Sensitive - Ten antybakteryjny żel do rąk posiada łagodniejszą dla skóry dłoni kompozycję zapachową. Delikatny, ale skuteczny w walce z bakteriami.

Cena wszystkich wariantów: 9,99zł.


 
33 min. temu