Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2501
 • produkty:4014
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1152
 • komentarze:28061

Komentarze:

 • malinka 2018-10-26 09:30:10 Takie usuwanie nie dla mnie, wolę tradycyjne pozbywanie się owłosienia
  Odpowiedzi (0)
 • madzik04-80
  madzik04-80 2018-10-26 08:02:53 Tu mam chęć skorzystać tu mam obawy ze to boleć będzie a poza tym sporo trzeba pieniędzy wydać
  Odpowiedzi (0)
 • vanillacocco
  vanillacocco 2016-05-12 22:28:51 Oj ja bym bardzo chciala , ale finansowo póki co mnie to przerasta
  Odpowiedzi (0)
 • littlelove 2016-05-12 21:46:47 Ja trochę jestem "przerażona" laserowym usuwaniem owłosienia. Na razie pozostaję przy tradycyjnym depilowaniu. Jednak biorę pod uwagę podjęcie się takiemu zabiegowi w przyszłości, kiedy czas będzie odgrywać dużą rolę w moim życiu.
  Odpowiedzi (0)
 • Dzika Amazonka 2016-05-12 13:47:32 Poleca ktoś jakiś gabinet we Wrocławiu? Mi bardzo przeszkadza meszek nad górną wargą i coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy mogłabym coś z tym zrobić...
  Odpowiedzi (0)

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna? Do kiedy można stosować lasery?


Depilacja laserowa jest to zabieg dający efekty trwałego usuwania owłosienia. Na czym polega system niszczenia włosa? Czy depilacja laserowa nie wpłynie na nasze zdrowie? Na te pytania odpowie ekspert z Gabinetu depilacji laserowej Depilacja.pl Natalia Wysocka.


Depilacja laserowa jest to zabieg, który może być stosowany przez cały rok. Jak to zrobić? Najważniejsze, aby po zabiegu stosować kremy z wysokimi filtrami oraz unikać nadmiernej ekspozycji na słońce. Rada Eksperta – obszary zakryte takie jak pachy, bikini, uda mogą bez problemu poddać się zabiegom depilacji laserowej nawet w okresie wiosenno – letnim. Partie odkryte takie jak twarz, ręce, łydki wymagają większej samokontroli, więc doradzamy przełożenie rozpoczęcia terapii na okres jesienny.


Czas opalania jak i naświetlanie podczas zabiegów laserowych dostarcza naszej skórze energię, która nie jest wchłanana od razu – trwa to około 2 tyg. W trakcie tego procesu istnieje większe ryzyko poprzenia, w przypadku gdy dodamy wiązkę dodatkowej energii (słońce). Zabieg jest w pełni bezpieczny, jeżeli chronimy obszary poddane depilacji laserowej poprzez stosowanie kremów z wysokimi filtrami czy zakrywanie poszczególnych obszarów ciała.


Depilacja laserowa laserem Light Sheer Duet polega na niszczeniu włosów za pomocą zjawiska selektywnej fototermolizy. Wiązka lasera działa wybiórczo na włos i nie ‘’widzi’’ delikatnej skóry, dzięki czemu może być bez problemu stosowana na delikatnych obszarach naszego ciała, takich jak bikini, wąsik czy okolice brodawek. Laser wnika do środka włosa poprzez barwnik melaninę – tam niszczy brodawkę wraz z macierzą, które odpowiadają za wzrost naszego owłosienia. Efekt? Już po pierwszym zabiegu zauważamy redukcje owłosienia o 20 – 30%. Ilość melaniny zawartej w budowie włosa warunkuje skuteczność zabiegu, im owłosienie jest ciemniejsze i grubsze tym depilacja laserowa jest efektywniejsza.


Zabieg depilacji laserowej jest w pełni bezpieczny. Świadczą o tym certyfikaty bezpieczeństwa przypisane do lasera Light Sheer Duet. Odpowiednio wykonany zabieg, który łączy w sobie profesjonalną obsługę oraz odpowiednio dobrane parametry lasera pozwalają na precyzyjny i w pełni bezpieczny przebieg wizyty. Jak to sprawdzić? Gabinet Depilacja.pl znajdujący się na Warszawskim Mokotowie oferuje dla nowych klientów pierwszy zabieg depilacji laserowej na pachy bezpłatnie! Jest to jedyna szansa, aby przekonać się na własnej skórze o jakości usług Gabinetu.


Przed wykonaniem zabiegu wykonujemy dokładną konsultację oraz próbę laserową, która pozwala wyeliminować wszystkie przeciwwskazania. Odpowiednio przygotowana skóra, oraz stosowanie zaleceń zarówno przed jak i po zabiegowych pozwala bez większych komplikacji przejść przez serię zabiegów depilacji laserowej. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest przede wszystkim ciąża i okres karmienia piersią. Dodatkowo wszelkie choroby skory takie jak: grzybica, bielactwo oraz stosowanie środków światłouczulających wykluczają nas z możliwości wykonania laseroterapii.


Jeżeli masz dość codziennej walki z nadmiernym owłosieniem, wrastających włosów czy zapaleń okołomieszkowych skorzystaj z usług depilacji laserowej! Jest to jedyna metoda na rynku, która daje efekty długotrwałego usuwania owłosienia. Zapoznaj się z oferta i cennikiem depilacji laserowej i odbierz swój pierwszy bezpłatny zabieg. Nie czekaj! Ciesz się gładką i piękną skórą od dziś!

 

 


 
1 godz. temu