Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2453
  • produkty:3973
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1135
  • komentarze:26692

Komentarze:

Czarny Piątek dla skóry - antysmogowy program FOREO


Nikt nie ma wątpliwości, że sezon w którym zanieczyszczenia powietrza są wyjątkowo szkodliwe dla zdrowia, na stałe rozgościł się w naszych miastach. Czy wiesz, że wielkomiejskie zanieczyszczenia zaraz za szkodliwymi promieniami słonecznymi, przyczyniają się do szybszego starzenia się skóry oraz powstawania na jej powierzchni stanów zapalnych?  Sprawdź, jak smog wpływa na dodatkowy stres Twojej skóry oraz jak w prosty sposób możesz temu zapobiec, włączając do codziennej pielęgnacji tylko dwa produkty!

Z okazji Czarnego Piątku ruszają atrakcyjne - często jednodniowe rabaty. Tłumnie wyruszamy do sklepów w poszukiwaniu wyprzedaży, co wpływa na jeszcze większe natężenie ruchu ulicznego, emisję spalin i pyłów, które przyczyniają się do wzmożonego ataku wolnych rodników na naszą skórę.

Marka FOREO wychodzi naprzeciw wszystkim fanom zdrowej i świadomej pielęgnacji. Z okazji Black Friday oferuje aż do 33% rabatu na produkty, które pomogą nam oczyścić skórę z pozostałości zanieczyszczeń oraz te, które dodatkowo chronią i odżywiają ją w czasie szarych, smogowych dni.

W czasie Czarnego Piątku postaw na OCZYSZCZANIE

Pył i kurz, który osiada na naszej twarzy i często nie jest precyzyjnie usuwamy za pomocą zwykłych produktów do demakijażu, przyczynia się do powstawania zaskórników i niedoskonałości, a skóra staje się szorstka i ziemista. Jak przywrócić jej naturalny blask w czasie codziennej rutyny pielęgnacyjnej? Sięgnij po numer 1 w kategorii produktów hi tech do oczyszczania twarzy, czyli LUNA 2 od FOREO.

LUNA 2

Ta wyjątkowa soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy jest wzbogacona o dodatkową funkcję anti aging, która jeszcze lepiej pobudza krążenie. LUNA 2 zapewnia wyjątkowo skuteczne oczyszczanie, usuwając pozostałości z makijażu oraz wielkomiejskich zanieczyszczeń, które przenikają w głąb naszej skóry. Dodatkowo, dzięki silikonowym, bezpiecznym dla skóry wypustkom, zwęża pory i wyrównuje koloryt, a  delikatny masaż soniczny pozostawia cerę jędrniejszą i bardziej sprężystą.

LUNA 2 to cztery rodzaje szczoteczek dla różnych typów skóry. Jeżeli w czasie zimy skóra jest szczególnie podrażniona i napięta, wybierz model LUNA 2 do skóry wrażliwej, która może być stosowana również dla cery naczynkowej.

W ofercie na Black Friday, LUNA 2  jest dostępna z 33% rabatem na foreo.com

Nie zapomnij o odpowiednim odżywianiu i nawilżaniu skóry w czasie smogowych dni. Wypróbuj codzienny 90 sekundowy i zabieg inteligentną maską UFO.

Dzięki urządzeniu od FOREO, możemy w 90 sekund wykonać zabieg odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Brzmi niemożliwie? Otóż nie! Aby wykonać zabieg, którego efekty będą na poziomie zabiegów bankietowych wykonywanych w salonach kosmetycznych, wystarczy urządzenie UFO oraz jedna z siedmiu maseczek w płachcie z serii Day & Night lub  Advanced Collection od FOREO.

Nowoczesna kuracja z UFO polega na umieszczeniu miniaturowej maseczki w płachcie na UFO i wykonywaniu nim okrężnych ruchów na powierzchni twarzy przez 90 sekund. 

UFO dokładnie rozprowadza esencję maski na całej twarzy, podczas gdy różnorodne funkcje pozwalają na dogłębne wnikanie składników aktywnych w głębokie warstwy skóry.

W ofercie na Black Friday, UFO jest dostępna z 27% rabatem na foreo.com


 
14 godz. temu