Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2543
  • produkty:4038
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1162
  • komentarze:28647

Komentarze:

Ceramidy - całkowita odnowa skóry


CZY SĄ CERAMIDY?

Ceramidy to naturalnie występujące w warstwie rogowej naskórka lipidy pełniące rolę płaszcza ochronnego. Chronią skórę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz utratą wody. To one odpowiadają również m.in. za jędrność i elastyczność skóry. Jednak liczba ceramidów zmniejsza się z wiekiem, co odbija się na skórze: traci sprężystość, pojawiają się drobne zmarszczki, skóra wolniej się regeneruje.

JAKIE WŁAŚCIWOŚCI POSIADAJĄ CERAMIDY?

Ceramidy to cement międzykomórkowy, który ma za zadanie: nawilżyć i odżywić skórę poprzez usprawnienie procesów wchłaniania wody; przyspieszyć procesy regeneracji skóry zniszczonej, np. w wyniku nadmiernego opalania, a także zapobiegać pojawieniu się przedwczesnych zmarszczek.

CERAMIDY - CAŁKOWITA ODBUDOWA SKÓRY

Ceramidy to główny składnik produktu marki Be Ceuticals CERAMIDY 1% CAŁKOWITA ODBUDOWA, który zapewnia profesjonalną pielęgnację uszkodzonej skóry, w połączeniu substancji aktywnych w odpowiednich proporcjach, wykracza poza zwykłą kurację przeciwstarzeniową.

Dr. Michał Kaniowski specjalista dermatolog z Kliniki Kaniowscy Dermapuls radzi:

 „Be Ceuticals Ceramidy  1%  to produkt, który najczęściej polecam moim pacjentom. Preparat zapewnia profesjonalną pielęgnację i działa dwukierunkowo. Połączenie substancji aktywnych – ceramidów i retinolu zapewnia skórze ochronę, jednocześnie odmładzając ją.  Produkt można stosować jako element pielęgnacji domowej, sprawdza się on także doskonale jako uzupełnienie procedur estetycznych wykonywanych w gabinecie. Zastosowany po laseroterapii łagodzi podrażnienia, zmniejsza uczucie świądu towarzyszące procesom gojenia, przyspiesza regenerację i wspomaga odbudowę skóry. W wyniku stosowania produktu poprawia się struktura i  koloryt skóry. Staje się ona gładsza, jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmarszczki
 i przebarwienia są mniej widoczne.”

CEL: WYGŁADZENIE I ZMNIEJSZENIE OZNAK STARZENIA

CERAMIDY zawarte w BE CEUTICALS regenerują uszkodzoną skórę i pomagają w jej odbudowie. Skóra staje się gładsza, a zmarszczki mniej widoczne już po 14 dniach stosowania (+107% gładsza skóra po 2 tygodniach aplikacji). Dodatkowo ceramidy zwiększają odporność na szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych i łagodzą podrażnienia skóry.

Wzbogacone o RETINOL, dzięki delikatnemu działaniu złuszczającemu wpływają na wierzchnie warstwy skóry i przyspieszają wymianę zniszczonego i zrogowaciałego naskórka. Poprawiają jego strukturę i koloryt. Retinol ma wpływ na zwiększenie liczby fibroblastów oraz stymuluje wzrost syntezy kolagenu. Zmniejsza objawy procesu fotostarzenia się skóry oraz widoczność przebarwień.

Kuracja zawierająca w składzie ceramidy polecana jest szczególnie po zabiegach medycyny estetycznej, a także w okresie przekwitania. To również idealny produkt pielęgnacyjny dla podrażnionej skóry mężczyzn po goleniu.

SPOSÓB UŻYCIA: Nałóż za pomocą palców od 5 do 7 kropli BE CEUTICALS CERAMIDY 1% CAŁKOWITA ODBUDOWA na twarz, szyję i dekolt , aby odbudować uszkodzoną skórę. Zastosuj na oczyszczoną skórę rano przed nałożeniem kremu z filtrem przeciwsłonecznym i makijażu.

POJEMNOŚĆ: 35 ML/CENA: OK. 210 PLN

Produkty Be Ceuticals dostępne są wyłącznie w renomowanych klinikach medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, instytutach piękna i hotelach spa & wellness.


 
4 godz. temu