Nasze statystyki:
 • zarejestrowani użytkownicy:2501
 • produkty:4015
 • zabiegi:154
 • firmy:108
 • porady ekspertów:1152
 • komentarze:28080

Komentarze:

 • Ewelina27
  Ewelina27 2019-11-21 20:59:25 Ja dotychczas używałam białej perły, ale ostatnio ja odatawilam. Korzystałam kiedyś kiedyś z tej pasty ale bez wielkiego rezultatu, niby coś tam wybielila żeby ale bez efektu wow.
  Odpowiedzi (0)
 • malinka 2019-11-21 19:01:17 Pasta super wybiela zeby
  Odpowiedzi (0)

BlanX – Nie tylko pasta


Jeśli używasz pasty BlanX, z pewnością wiesz, jakie efekty daje systematyczna staranna pielęgnacja zębów. Aby Twój uśmiech był jeszcze piękniejszy, dbaj o zęby kompleksowo. Używaj specjalnej płukanki, wypróbuj intensywną wybielającą kurację.

Piękno uzależnia. A piękny uśmiech uzależnia podwójnie, bo sprawia radość nie tylko Tobie. Dlatego dbaj o niego szczególnie. Do codziennej pielęgnacji dodaj płukankę wybielającą BlanX, która chroni szkliwo zębów przed działaniem kwasów i zapewnia skuteczną ochronę miejsc niedostępnych dla szczoteczki. Pomaga zapobiegać próchnicy zębów, zmniejsza objawy zapalenia dziąseł. Naturalne wyciągi z porostu islandzkiego (Cetraria Islandica) usuwają przebarwienia szkliwa i skutecznie chronią biel zębów przed osadami z kawy, tytoniu i czerwonego wina. Płukankę można stosować codziennie. Nie zawiera alkoholu, jest łagodna dla wrażliwych zębów i delikatnych dziąseł. Ma przyjemny smak i zapach, świetnie odświeża. Płukanki używaj po szczotkowaniu zębów, po posiłkach i zawsze wtedy, kiedy chcesz odświeżyć oddech.
Płukanka wybielająca BlanX, 32 zł/500 ml

Super moc. Czy biel może być jeszcze bielsza? Warto to sprawdzić. Intensywna kuracja wybielająca BlanX ExtraWhite jest efektem wieloletnich doświadczeń laboratoriów Coswell w zakresie opracowywania najwyższej klasy preparatów kosmetycznych. BlanX ExtraWhite wyjątkowo skutecznie i szybko radzi sobie z plamami na powierzchni zębów. To zasługa innowacyjnej formuły, która błyskawiczne wybiela zęby, nie niszcząc przy tym szkliwa. Zapewnia maksymalne oczyszczenie i wybielenie podczas codziennego mycia zębów. Daje spektakularne rezultaty już po 2 tygodniach stosowania, a pierwsze efekty widać już po pierwszym szczotkowaniu. Kuracja wybielająca BlanX ExtraWhite jest polecana osobom palącym, często pijącym herbatę, kawę i czerwone wino.
Intensywna Kuracja Wybielająca BlanX ExtraWhite, 29,99 zł

Bakterie bez szans. Czy wiesz, że bakterie łatwo namnażają się w wilgotnym środowisku szczoteczki do zębów? Aby temu zapobiec, warto używać Sanityzatora UV BlanX Med do szczoteczek. Dzięki światłu UV sanityzator doskonale radzi sobie z drobnoustrojami, wirusami i bakteriami. Jest wygodny i łatwy w użyciu. Po myciu zębów należy opłukać szczoteczkę i umieścić ją w sanityzatorze. Po zamknięciu pokrywki rozpoczyna się sanityzacja. Urządzenie wyłącza się po 6-8 minutach. Pasuje zarówno do zwykłych, jak i elektrycznych szczoteczek. Sanityzator UV sprzedawany jest w zestawie ze szczoteczką do zębów marki BlanX – dobrze wyprofilowaną, z miękkim włosiem i ergonomiczną rączką pokrytą antypoślizgową gumą.
BlanX Med Sanityzator UV + szczoteczka, 59,99 zł

Pasty BlanX znajdziesz w aptekach i topowych drogeriach, takich jak Hebe, Super-Pharm czy Rossmann.


 
8 godz. temu