Nasze statystyki:
  • zarejestrowani użytkownicy:2504
  • produkty:4016
  • zabiegi:154
  • firmy:108
  • porady ekspertów:1152
  • komentarze:28130

Komentarze:

5 sprawdzonych patentów na efektowne 
malowanie rzęs


Podpowiada Monika Stach – oficjalna makijażystka Bourjois

 

Często nie jesteśmy w stanie ocenić prawdziwej ilości rzęs, ponieważ niektórych nie widać gołym okiem. Są bardzo jasne i cienkie, znajdują się w kącikach oczu, są wywinięte w inną stronę lub ukryte za inną rzęsą. Bourjois wprowadziło na rynek pierwszą maskarę z wbudowanym 3-krotnie powiększającym lusterkiem, dzięki któremu dostrzeżemy każdą, nawet najkrótszą rzęsę! To praktyczny gadżet, który ułatwia wykonanie makijażu, wykorzystanie różnych technik malowania rzęs.

 

1. Zygzak – każda rzęsa będzie pogrubiona i oddzielona od pozostałych, jeśli pomalujemy je zygzakowatym ruchem szczoteczki. W ten sposób nie ominiemy żadnej rzęsy, a w lusterku maskary Volume Reveal skontrolujemy czy wszystkie włoski są rozdzielone jeszcze przed zaschnięciem tuszu.
2. Pudrowanie rzęs – przed nałożeniem tuszu doda im objętości, grubości i długości. To prosty zabieg, a efekt widoczny jest od razu. Nakładając puder spójrzmy w powiększające lusterko maskary, będziemy mieć pewność, że drobinki pudru osadziły się na rzęsie, a nie na spojówce.
3. Efekt sztucznych rzęs – taki rezultat uzyskamy malując rzęsy na lekko przymkniętym oku. Włoski będą mocno pogrubione i wydłużone. Trikiem, który spotęguje ten efekt, będzie malowanie pojedynczych rzęs końcówką szczoteczki. Trzymaj ją pionowo i akcentuj kępki.
4. Malowanie samych końcówek – to prosty trik wydłużający rzęsy. Najpierw malujemy końce najdłuższych rzęs, które bez problemu dostrzeżemy w powiększającym, lusterku maskary Volume Reveal, a następnie te krótsze w kącikach oczu.
5. Zalotka – maksymalnie podkręca rzęsy. Używamy jej przed nałożeniem tuszu, by nie uszkodzić rzęs. Ocenimy efekt zerkając do powiększającego lusterka maskary Volume Reveal.


Maskara Volume Reveal w wersji Radiant Black i Waterproof Black, Bourjois, 8 ml/55, 99 zł.


 
11 godz. temu